Presunúť na hlavný obsah

Legíny hlásia v uliciach metropol comeback: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste boli štýlové

Móda

V Amerike patria legíny k jedným z najuniverzálnejších kúskov, ktoré ženy preferujú. Niet divu, že časom nabrali takýto štýl.

Legíny a kabát sa nevylučujú

Čierne legíny a športový look, cez ktorý si prehodíte kabát. Jednoduché, však? A ešte aké efektívne. V tomto stylingu sa budete cítiť sebaisto a nemusíte až tak premýšľať, čo na seba. Je to ideálny spôsob, ako sa obliecť, keď potrebujete niekam vybehnúť narýchlo alebo nestíhate. Ak chcete outfit ozvláštniť, zvoľte farebné tenisky. 

Čítajte: Neforemné bundy, príliš široké kabáty, či nevhodné jeansy: Toto všetko vám pridáva kilá navyše

Nadčasová klasika a nebojte sa kabeliek

Klasika, ktorou bez ohľadu na čas a trendy nikdy nič nepokazíte. Čo je však na tomto outfite zaujímavé je, že nie vždy musíte k športovému outfitu automaticky voliť len ruksak alebo športovú tašku na cvičenie. Všimnite si, čo dokáže malá kabelka do ruky. Skúste takto „robiť“ outfit a výsledok vás prekvapí. 

Legíny v štýle 90. rokov

V uliciach svetoznámych metropol ženy nosia legíny čoraz viac s topánkami, ktoré takisto zažívajú veľký comeback, a to UGG. Čierne legíny nosia takmer všetky ženy s vytiahnutými ponožkami. V kombinácii s koženou leteckou bundou vo veľkosti oversize a šiltovkou budete mať zaručene štýl.

Športová silueta 

Voľné strihy striedajú športové kúsky obtiahnuté na telo. Legíny s tričkom, ktoré kopírujú siluetu alebo overaly na podobný štýl pôsobia elegantne a žensky. V čiernej v nich vyzerajú ženy štíhlejšie a ženskejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Zimné topánky podľa typu postavy: Čo sa hodí jablku a po čom by hruška nemala siahnuť?