Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie dámske parfumy zvádzajú a vyvolávajú túžbu: Vône, s ktorými urobíte len ten najlepší dojem

Krása

Každá žena sa poteší novej vôni, ktorá stelesňuje sebaistotu, zvádzanie a túžbu. Inšpirujte sa najnovšími parfumami, s ktorými zapôsobíte.

Parfuméri neustále hľadajú nové spôsoby, ako namiešať vôňu, ktorá dokonale harmonizuje so ženskou povahou a zároveň jej dodáva aj isté tajomno. Vôňa, vďaka ktorej žena získa sebaistotu a cíti sa príťažlivo. Ak ju chcete potešiť, zaostrite na tieto najnovšie vône. 

Čítajte tiež: Účesy, ktoré zbytočne pridávajú vek: Aj keď máte sotva tridsať, týmto sa radšej vyhnite

Moderná a silná kráľovná

Vášeň. Moc. Sila. To je Q by Dolce&Gabbana. Vôňa, ktorú vytvorila parfumérka Daphne Bugey je ódou na romantické vzťahy, partnerstvo a dvojicu. Vôňu otvára typický taliansky sicílsky citrus. Ten sa spája s žiarivým krvavým pomarančom a žiariacimi okvetnými listami jazmínu. Pikantné a zároveň sladké tóny.

Nová éra ženskosti

Ženy už nie sú len obrazom, sú z nich emancipované ženy. Feminizmus už nie je len možnosť, ale aj povinnosť. Nová vôňa Flowerbomb od Victor & Rolf predstavuje záhradu kvetinového charakteru, nadmernú hojnosť kvetinových tónov. Tie sa menia v mocné okúzlenie, žena sa stáva posilnená a zvodná. Kvety v tejto vôni ukazujú svoj charakter –  od sviežich pivoniek a akordov frézie až po zmyselnosť akordu ruže Centifolia a jazmínového absolutu.

Sama sebe pánom v každej roli

Vôňa BOSS The Scent Magnetic for Her, ktorú vytvorila parfumérka Louise Turner, v sebe spája neodolateľný kontrast čistého bieleho pižma a temnej textúry kvetu osmanthu. Je to intenzívne zvodná, ambrová, pižmová vôňa. Novú éru značky BOSS definujú štyri slová: Buď sám sebe BOSSom. Dôvera vlastnému inštinktu a schopnosť prevziať svoj osud do vlastných rúk. 

Túžba znovu sa oddať zážitkom noci

Oslava nespútaného života a pocit túžby oddať sa zážitkom noci. Uvoľniť nahromadené emócie. YSL Beauty prichádza v toku 2023 s doposiaľ najintenzívnejšou vôňou Black Opium Le Parfum.
Absolútna nadvláda vanilky, ktorej „nočné ja“ provokujú kávové akordy, tak ikonické pre parfumy Black Opium. Zelená mandarínka, bourbonská vanilka, pačuli a absolut z madagaskarskej vanilky. 

Nové obzory a hľadanie vlastnej cesty

Vychádzajúca hviezda a jedna z najpútavejších herečiek súčasnosti Sydney Sweene, ktorá sa stala tvárou tejto vône od Armani beauty, stelesňuje presne to, čo parfuméri namiešali do vône My Way –  modernú, slobodnú a skutočnú ženskosť. Kvetinová a drevitá púdrová vôňa so šťavnatým tónom nočného hyacintu a majestátnym modrým kosatcom bledým. 

Neprehliadnite: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

- Najčítanejšie -