Presunúť na hlavný obsah

Po glazed donat sa hlási o slovo blush: Tento trend v manikúre si zamiluje každá žena

Krása

Blush nails je nový trend v manikúre, ktorý milujú známe krásky ako Hailey Bieber, či Jennifer Aniston alebo Victoria Beckham. Čistá a jednoduchá manikúra je momentálne skrátka super trendy! Pozrite sa, ako ju docielite.

Prirodzenosť a elegancia hlásia návrat

Najnovším trendom, ktorý zasiahol beauty svet sú rozhodne blush pink nails. Sú minimalistické, zároveň svieže, jemné a ženské. A s takouto manikúrou budete za každých okolností za hviezdu, keďže sa hodí skutočne ku všetkému a nemusíte riešiť, či nechty nebudú pri stylingu príliš výrazné. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP vlasové strihy a účesy na rok 2023: Zistite, či sa vám podľa odborníkov hodí ofina alebo niečo iné

Blush manikúra je typická tým, že dizajn začína okrúhlym tvarom v strede nechtu a nie zhora alebo zdola. Takýmto spôsobom docielite maximálne elegantný efekt. 

V najčistejšej podobe sú nechty nalakované najskôr svetloružovým základom. Potom sa aplikuje tmavší ružový odtieň, ktorý sa nanáša v kruhovom tvare do stredu nechtu a rozotrie sa pomocou tenučkého štetca. 

No a navrch sa dá už len lesklá fixujúca vrstva. Základom je vlastne dodať nechtom dizajn zdravého prirodzeného sfarbenia - v podstate ide o to isté, o čo sa často snažíme pri líčkach.

Čistá a jednoduchá manikúra je momentálne skrátka super trendy, takže smelo do nej. A s trochou praxe ju zvládnete rozhodne aj doma! Napríklad Hailey Bieber na ňu nedá dopustiť a v niekoľkých rozhovoroch priznala, že si ju často robí aj sama. Nie je to totiž nič komplikované.

Inšpirujte sa: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek