Presunúť na hlavný obsah

VIDEO MIKLOSKO DRAMA: Lucia Hurajová ako jedna z najlepšie oblečených dám či tajomná Emma Drobná a ďalší

Slovenské celebrity

Módnu prehliadku MIKLOSKO DRAMA, ktorá vás prenesie pocitovo do Paríža si nenechali ujsť mnohé známe osobnosti.

V rámci prestížnej módnej show DRAMA, ktorá sa konala v historických priestoroch Dvorany Ministerstva kultúry Slovenskej republiky, odprezentoval svoju kolekciu najznámejší slovenský módny  návrhár Fero Mikloško. Kreatívnou tvorbou svoje publikum fascinuje už vyše 26 rokov a to od roku 1997. Inak tomu nebolo ani tentoraz, keď si jeho najnovšiu tvorbu nenechali ujsť mnohé známe osobnosti.

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy života

 

FEMINITY TV: MIKLOSKO DRAMA fashion show

 

Zuzana Kanisová

Jedna z najlepších stylistiek na česko-slovenskej scéne Zuzana Kanisová, ktorá sa podpísala aj pod styling prehliadky DRAMA, zvolila na prehliadku krátke mini šaty, v ktorých vynikla jej štíhla postava. Jednoduché, pekné a s dávkou parížskej elegancie.

Emma Drobná 

Speváčka Emma Drobná dokáže cez svoju charizmu vyniesť modely tak, ako to vie iba ona. Dlhodobo je múzou Fera Mikloška, ktorého prišla podporiť v jeho modeli. Pôsobila tajomne, no zároveň veľmi žensky. 

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová patrila jednoznačne k najlepšie oblečeným dámam večera. Róba, ktorú mala na sebe z nej vykúzlila skutočne okúzľujúcu ženu a stala sa neprehliadnuteľná. 

Silvia Chovancová-Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová-Lakatošová zvolila korzetový top a čierne nohavice, v ktorých vyzerala skutočne sexi. Silvia pôsobí rokmi rovnako a o svoje telo sa aktívne stará. 

Natália Selveková

Podnikateľka a majiteľka estetickej kliniky zvolila čierno-biely outfit s chokerom okolo krku. Veľmi vydarený styling, premyslený do poslednej bodky. 

Katarína Balážiová

Moderátorka Katarína Balážiová prišla na prehliadku v modeli od Fera Mikloška spolu s Emmou Drobnou. Sieťovina cez tvár, ktorá jej išla z baretky ju robila nespoznateľnou. Zaujímavým detailom boli rukavičky nad lakte.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová si rokmi vybudovala štýl, ktorý je nenapodobiteľný, hoci má na pohľad na sebe jednoduché kúsky šatníka. Soňa má módu v malíčku a presne vie, čo jej pristane. 

Alena Heribanová

Moderátorka Alena Heribanová si zachováva rokmi status dámy. V zlatých šatách s lodičkovým výstrihom jej to veľmi pristalo. Nikdy neurobí prešľap a svojho hostiteľa si váži. Garde jej robil priateľ.

Marianna Ďurianová

Moderátorka Marianna Ďurianová si obliekla na prehliadku Fera Mikloška červené čipkované šaty v midi dĺžke, ktoré zladila s lodičkami v rovnakej farbe. 

Mirka Dobiš

Stylistka a influencerka Mirka Dobiš stavila na overenú klasiku v podobe malých čiernych a perál. Tento outfit je vždy v kurze bez ohľadu na čas a trendy. Mirka má skúsenosti v tom, čo ženám pristane a aj preto si mnohé z nich chodia pýtať rady práve ku nej.

Veronika Vagnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vagnerová je známa svojimi outfitmi ako femme fatale, čo potvrdila aj počas štvrtkovej prehliadky DRAMA.

Dominika Rošková

Tanečnica Dominika Rošková zvolila midi sukňu s topom a sandále na platforme, ktoré sú ešte stále horúcim hitom. Outfit doplnila zaujímavou kabelkou.

Kristína Kormúthová

Bývalá moderátorka Kristína Kormúthová zvolila korzetové šaty a kožuch v nude odtieňoch. Veľmi ženský outfit. Na prehliadke Fera Mikloška patrí k jeho stáliciam. 

Zuzana Vačková s dcérou

Herečka Zuzana Vačková prišla na prehliadku s dcérou, s ktorou sa takto zladili. Nadčasová klasika, s ktorou idete na istotu je niekedy viac ako experimentovanie. 

Ktorý styling vás najviac oslovil?

spolu hlasovalo 550 ľudí

- Najčítanejšie -