Presunúť na hlavný obsah

Giorgio Armani vytvoril niekoľko kostýmov pre filmy: Nová generácia nadšencov pre krásu má blízko práve k tomu

Krása

Značka Armani Beauty predstavila GEN A, mladú generáciu medzinárodných herečiek, ku ktorej patrí Maude Apatow, Camila Mendes, Isabela Merced, Lili Reinhart, Jonathan Daviss, Michael Evans Behling, Lukas Gage a Chase Stokes.

GEN A je sviežim, energickým hlasom značky Armani beauty, ktorým prehovára nová generácia nadšencov pre krásu, ktorí veria v individualitu, jednoduchosť a autenticitu.

Čítajte tiež: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

Každý z nich rozpráva svoj vlastný príbeh o tom, ako značku Armani beauty objavil. Napríklad Camila Mendes sa s ňou zoznámila vďaka svojej maskérke, ktorá jej predstavila make-up Giorgio Armani Luminous Silk Foundation: 
„Make-up Luminous Silk používam od momentu, keď mi ho na natáčaní ukázala maskérka. Páči sa mi, ako dobre kryje, lepší make-up nenájdete.“ Jonathan Daviss zase na značku Armani narazil pri výbere svojej prvej vône: „Keby mi v šestnástich, keď som si ako svoju vôňu vybral Acqua di Giò, niekto povedal, že raz budem tvárou značky Armani, najskôr by som mu asi neveril.“

Zástupcovia GEN A pozývajú svojich fanúšikov, aby ich sledovali na ich ceste so značkou Armani beauty a zažili s nimi módne prehliadky Armani i filmový festival v Benátkach, ktorý Armani už šiestym rokom sponzoruje. Spoločne sa tak chystajú zvyšovať povedomie o nedostatku vody a o Aqua for Life, dlhodobej iniciatíve značky Armani, ktorej cieľom je sprístupniť ľuďom žijúcim v oblastiach s nedostatkom vody čistú pitnú vodu.

GEN A prirodzene nadväzuje na dlhoročný vrúcny vzťah značky ku svetu filmu a je oslavou celoživotnej lásky Giorgia Armaniho ku kinematografii. Návrhár v priebehu rokov vytvoril kostýmy k rade filmov, z ktorých najznámejší je Americký gigolo z roku 1980, kde obliekol Richarda Gera. Medzi ďalšie filmy, na ktorých sa podieľal, patrí napríklad Nepodplatiteľní, Gattaca, Zvodná krása, Drsnej Shaft, filmová séria o Batmanovi, filmy Tuxedo, De-Lovely, Lovná zver, Sociálna sieť, Mission Impossible, Ghost Protocol, Brutálna Hanna, Vojna bez pravidiel alebo Vlk z Wall Street.

Neprehliadnite: TOP vlasové strihy a účesy na rok 2023: Zistite, či sa vám podľa odborníkov hodí ofina alebo niečo iné

GEN A rozširuje rad ambasádorov a tvárí značky Armani beauty, medzo ktoré patria herečky Cate Blanchett, Tessa Thompson, Sydney Sweeney, Zhong Chuxi, Adria Arjona, Alice Pagani a Greta Ferro, herci Regé-Jean Page, Jackson Yee a Nicholas Hoult, zpěvačka Hanni a modelky Barbara Palvin a Madisin Rian.

- Najčítanejšie -