Presunúť na hlavný obsah

Omladzujúca beauty rutina: 90% nášho výrazu tvoria oči, takto sa zbavíte vrások a rozžiarite svoj pohľad

Krása

Beauty rutina pre omladenie pleti, v ktorej nielenže rozjasníte najtenšiu časť pokožky na tvári, akou je tá pod očami, ale deň za dňom zredukujete vrásky a pigmentové škvrny.

Krém, ktorý napodobňuje textúru pokožky

Univerzálny denný hydratačný krém Cushioning Day Cream od Omorovicza (Beautysecret.sk) posilňuje kožnú bariéru a dodáva jej okamžitú hĺbkovú výživu a hydratáciu. Štruktúra krému vytvára na pleti ľahučký film s mikro zásobníkmi – tie uvoľňujú aktívne látky a hydratujú pleť v priebehu nasledujúcich 24 h. Vyhladzuje pleť a zredukuje tiež vrásky spôsobené negatívnymi vplyvmi z okolia. Dochádza k stimulácii tvorby kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pleť vypnutá. 

Prítomnosť patentovaného „hojivého koncentrátu“, ktorý Omorovicza získava z maďarských termálnych prameňov, podporuje pevnejšiu, pružnejšiu a na pohľad omladenú pleť.

Čítajte tiež: Účes, ktorý nikdy nevyjde z módy: Vytvorte si styling, vďaka ktorému budete vždy upravená, aj keď nestíhate

„Keď som po prvýkrát vyskúšala značku Omorovicza, vedela som, že je to pre moju pleť to pravé. Pri tomto univerzálnom kréme mi vyhovuje, že je maximálne prirodzený, rovnako, ako sa snažím, aby pôsobila moja pleť. Po pravidelnom používaní cítim zdvihnutie kontúr tváre, vypnutie a najmä rozjasnenie pleti, ktorá sa stáva na pohľad atraktívnejšia,“ pochvaľuje si naša kolegyňa v redakcii.

 

Aktivácia vnútornej obranyschopnosti pleti pre pevnejšie očné okolie

Vedeli ste, že až 90% nášho výrazu tvoria a hrajú v ňom hlavnú úlohu oči? Na nich sa však nachádza pokožka až 3x tenšia ako na tvári celkovo. Japonci vyvinuli koncentrát ULTIMUNE EYE Power Infusing Eye Concentrate od Shiseido, vylepšený o ImuGenerationRED TechnologyTM, aktivuje vnútornú obranyschopnosť pleti pre pevnejšie okolie očí. Tie sú vystavované stresu, znečisteniu, UV žiareniu, modrému svetlu či nedostatku spánku. V koncentráte je skrytá všetka n°1 sila s anti-age účinkami pre pevnejšiu pleť v okolí očí.

„Oči sú samostatná kapitola sama o sebe, preto si vyžadujú špeciálny čas a prípravky. Koncentrát od Shiseido nielenže pleť ochráni, ale zároveň vypne pokožku v okolí očí, ktorá pôsobí často unavene, tmavo a bez života. Pružnosť, jas a vláčnosť je to, vďaka čomu sa budete cítiť sebavedomejšie a pokiaľ ste značku doteraz nepoznali alebo neskúšali verte, že nezostanete len pri tomto prípravku,“ testovali sme u nás v redakcii najnovšiu novinku.

Deň za dňom viditeľne redukuje vrásky a pigmentové škvrny

Ženy bojujú so starnutím a vonkajšími vplyvmi ako znečistené ovzdušie či UV žiarenie. To má na svedomí tvorbu pigmentácie, nejednotný odtieň pleti a vrásky. Pre lepšiu pevnosť a viditeľný jas pleti vedci vyvinuli novinku medzi krémami. LIFTACTIV B3 ANTI-DARK SPOTS krém SPF 50 od Vichy intenzívne hydratuje pleť až na 48 hodín, posilňuje jej tonicitu a chráni pred UV žiarením.
Vďaka anti-ageingovému zloženiu kombinujúcemu niacínamid (vitamín B3), peelingovú aktívnu látku LHA a širokospektrálnu ochranu redukuje vrásky a pomáha korigovať tmavé škvrny a predchádzať ich vzniku.

„Vichy je vždy spoľahlivosť. Pokiaľ vediete kozmopolitný životný štýl, v ktorom je stres, modré žiarenie, ale aj UV žiarenie, určite aj vaša pleť ocení hydratáciu, ochranu a jas. Tento krém jej dodá patričné množstvo vitamínov, čím potlačí nejasnosti pleti, pigmentové škvrny a vrásky,“ testovali sme na vlastnej koži v redakcii.

Neprehliadnite: Jarné make-up trendy v líčení: Farebné očné tiene a červené líčka rozžiaria vašu pleť

- Najčítanejšie -