Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúca Zora Czoborová nám prezradila svoj RECEPT NA KRÁSU: Ženy, wau... TOTO musíte vyskúšať!

Slovenské celebrity

BRATISLAVA - Hovorí sa, že o veku žien by sa nemalo nahlas hovoriť, no niečo ako číslo rozhodne nemôže uraziť fitnessku Zoru Czoborovú. Aj napriek tomu, že má už nejaký ten rôčik po päťdesiatke, svojím sviežim vzhľadom by hravo schovala do vrecka aj o polovicu mladšie ženy. Nie nadarmo ju mnohí označujú ako slovenskú verziu nestarnúcej Jennifer Lopez. A nám prezradila svoj recept na krásu!

Nie je žiadnym tajomstvom, že alfou a omegou Zorinho života je pohyb a vyvážená strava. „Veľa cvičím, zdravo sa stravujem. Ale zároveň si doprajem - všetko s mierou. Milujem zdravý životný štýl a s ním sa spája aj starostlivosť o svoje telo nielen zvnútra, ale aj zvonka,” povedala nám Zora, ktorá prezradila, že si potrpí na skutočne kvalitnú kozmetiku. 

„Veľmi dôležitá je pre mňa starostlivosť o pleť a pokožku. Vyberám si kvalitnú kozmetiku a už od 30 rokov sa vyhýbam slniečku a chránim si tvár. Nosím veľké klobúky a rovnako ako tvár, aj dekolt si držím v tieni. Keď sa opaľujem, využívam krémy s vysokým faktorom, konkrétne používam minimálne 50-ku,” priznala nám Zora. 

Zľavové kódiky na čokoľvek by ste ale na jej Instagrame nenašli. Ak už niečo promuje a odporúča, predchádza tomu precízne naštudovanie si produktu a dlhé testovanie. „Doplnky stravy aj kozmetiku si vyberám na základe toho, že si najprv naštudujem konkrétne produkty a následne ich testujem, Krémy testujem minimálne mesiac, doplnky výživy dva, aby som naozaj vedela, aké na mojom tele zanechali výsledky,” hovorí Zora s tým, že len tak hocičo by ľuďom neodporučila. 

„Aj preto som zvolila profesionálny rad starostlivosti o pleť pod značkou ANNA BRANDEJS. Čítala som ich klinické výskumy. Používam kozmetiku s prebiotikami, čo sú látky, ktoré podporujú kultúru dobrých baktérií na našej pleti. Asi málokto vie, že len na centimetri našej pokožky je asi milión mikroorganizmov, dokonca je to cca až 500 rôznych druhov. Tieto mikroorganizmy pomáhajú našej pokožke a prebiotiká im vlastne dodávajú potrebnú výživu,” povedala nám Zora, pričom z jej slov je jasné, že v kvalitnej kozmetike sa skutočne vyzná. 

Od spomínanej značky využíva rovno niekoľko produktov, z ktorých si ten najlepší ani nedokáže vybrať. „Celý rad kozmetiky ANNA BRANDEJS je doslova nabitý prebiotikami. Používam ich séra, ktoré sú naozaj úžasné. Peptidové sérum, sérum s vitamínom C a s kyselinou hyalurónovou. To je také moje základné trojkombo a vynikajúci je aj ich omladzujúci nočný krém, ktorý dokáže s pleťou naozaj zázraky. Mám pocit, že kým spím, tak mi vyslovene ošetruje očné okolie. Odstraňuje aj jemné pigmentové škvrny a, samozrejme, zjemňuje jemné vrásky a rozšírené póry. Takýto efekt má aj ich denný krém Daily Defence + Repair” opísala nadšená fitnesska, ktorá si túto kozmetiku zamilovala tak veľmi, že ju odporúča aj svojim kamarátkam, rodine a dievčatám na fit pobytoch. 

„Práve tento set je môj najobľúbenejší aj na cestovanie. Momentálne sa chystám do Thajska, kde budem mať svoj fit pobyt a vždy si so sebou beriem aj vzorky, ktoré dávam vyskúšať mojim dievčatám a tak aj ony zostali veľkými fanúšičkami tejto značky,” dodala Zora, ktorá naozaj vie, čo robí a jej úžasný vzhľad, krásne telo a žiarivá pleť sú toho absolútnym dôkazom. 

Zistite viac o pleťovej kozmetike od ANNA BRANDEJS!

 

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Medaprex s.r.o.

- Najčítanejšie -