Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Čo nesmie krásnej Lucy Pug chýbať v kabelke?

Slovenské celebrity

Jedna z najznámejších slovenských influenceriek inšpiruje ženy skvelými outfitmi, cestovateľskými tipmi, no v neposlednom rade aj bežnými dennými vychytávkami. My sme sa pozreli na to, čo krásna Lucy nosí v kabelke!

 

VIDEO: Čo nesmie krásnej Lucy Pug chýbať v kabelke?

 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Čo nosíš vo svojej kabelke?

Čo sa týka obsahu mojej kabelky, som minimalista, keďže väčšinou ich veľkosť mi dovoľuje siahnuť len po najpotrebnejších veciach.

Takže klasika, peňaženka a kľúče a nejaké drobnosti na rýchlu úpravu: mini hrebienok, lesk/rúž na pery, púder so zrkadielkom, mentolky a odmastňujúce papieriky na tvár a mini parfém. Každý by čakal telefón, ale ten mám väčšinu času pri sebe - vo vrecku. 

Čo v nej máš také, že si bez toho nevieš predstaviť deň?

Doklady sú povinnou výbavou, no ak mám niečo spomenúť z vlastného výberu, cez deň som omnoho nervóznejšia, keď pri sebe nemám rúž. Kedysi som ''zjedený'' rúž z pier po obede neriešila, ale za tie roky som odpozorovala, že pekne upravené pery robia tiež veľký efekt. 

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

A rovnako, keď po príchode do miestnosti ostatní zacítia vôňu (bez preháňania). A tak medzi 2 top produkty zaraďujem rúž a cestovnú verziu obľúbeného parfému. 

- Najčítanejšie -