Presunúť na hlavný obsah

5 tipov ako sa dostať na jar do formy s novými teniskami od NEW BALANCE

Móda a krása

Ak ste v behu nováčikom alebo len potrebujete naštartovať jarnú sezónu, spoločne s New Balance Super comp V3 vám poradíme, ako na to. Čo potrebujete vedieť predtým, než sa vydáte na trať či do ulíc?

1.Základ: SPRÁVNU BEŽECKÚ OBUV

Ak to so začatím bežeckého programu myslíte vážne, zvážte investíciu do dobrého páru bežeckých topánok. Topánka, ktorú si vyberiete, by mala zodpovedať vašej celkovej kondícii a cieľom. Vždy odporúčame nosiť obuv, ktorá správne sedí, je podporná, absorbuje akúkoľvek silu a chráni váš členok pred prílišným pohybom - to všetko vám zaistí stabilnú základňu na behanie.

Najnovším hitom sú Bežecké tenisky FuellCell Supercomp Elite v3, ktoré prekvapia nie na prvý pohľad, ale na prvý dotyk. Akonáhle ich vezmete do ruky, zistíte, aké ľahučké sú. Na nohe potom sedia ako druhá koža. Supercomp Elite, skrátka minimálna strata energie a dokonalý odraz. 

Link : https://newbalance.sk/topanky_na_behanie_new_balance_fuelcell_sc_elite_v3_mrcelle3_biele

Cena: 240 eur

 

2. S KAMOŠMI SA BEHÁ LEPŠIE

Dokonca aj vedecké štúdie potvrdzujú, že keď beháme alebo cvičíme s inými, vyplavuje sa nám v mozgu dvakrát také množstvo endorfínov, hormónov šťastia, ktoré sú zdrojom dobrej nálady, ako keď športujeme sami. A povedzme si úprimne - keď sa už dohodnete s kamarátkou ísť si zabehať, nebolo by fér dohodu rušiť.  Nájdite si parťáka alebo sa pridajte do bežeckej skupiny na IG alebo FB napríklad LOVE THEM running club, ktorú založil Michal „Yaksha“ Novotný. Dozviete sa o všetkých spoločných behoch a tréningoch...

https://www.instagram.com/lovethemrunningclub/

3. NÁJDITE PERFEKTNÝ PLAYLIS

Prečo potrebujete dobrý bežecký playlist? Keď začínate s behom, objaví sa veľa mentálnych prekážok, ktoré budete musieť prekonať úmerne s počtom nabehaných kilometrov. Počúvanie hudby, podcastu alebo audioknihy počas behu vám môže pomôcť uvoľniť sa a o niečo ľahšie sa vysporiadať s ťažkosťami novej aktivity. Skúste napríklad ten od New Balance UK, kurátorovaný samotnými bežcami.

https://open.spotify.com/user/s6s75m3i9p2tqxd3lj9g1yzio

4.VYBERTE SI OBLEČENIE ŠPECIÁLNE NA BEH

Iste, môžete behať v akýchkoľvek starých šortkách a základnom tričku... Pravdou však je, že čím viac budete behať, tým viac oceníte technické tkaniny odvádzajúce vlhkosť vyrobené pre bežcov. Toto oblečenie je tiež ľahké, vyrobené tak, aby vás udržalo v chlade a suchu v teplom počasí a navyše nedráždilo pokožku. Mali by ste zvážiť aj klobúk, ak beháte na slnku, a športovú podprsenku, ak ste žena. Niekedy je náš šatník naozaj kľúčom k tomu, aby sme zostali motivovaní a došli do cieľa s úsmevom na tvári.

Keď neviete, čo presne na seba, máme pre vás pár tipov zo špeciálnej bežeckej kolekcie New Balance. 

tričko

https://newbalance.sk/damske_tricko_new_balance_wt21260oor_fialove

legíny

https://newbalance.sk/nohavice_new_balance_wp23800bk_cierne

https://newbalance.sk/damske_nohavice_new_balance_wp23800vti_modre

windstopperka

https://newbalance.sk/vetrovka_damska_new_balance_wj21265soi_ruzove

mikina

https://newbalance.sk/damska_mikina_new_balance_wt31509sei_oranzova

5. Motivácia 

Pre nikeoho je to zhodiť pár prebytočných kíl, pre niekoho super zámienka stráviť viac časiu  v prírode. Ak patríte mezi ľudí, čo si radi stanovujú ciele, čo tak si vytrénovať fyzičku a otestovať si ju v spoločnosti tých najlepších bežcov? 

Príďte si aj vy užiť atmosféru najväčšieho bežeckého podujatia na Slovensku - na 18. ročník ČSOB Bratislava Marathon už 2. apríla 2023, kterého New Balance partnerom.

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -