Presunúť na hlavný obsah

Cestujte štýlovo s novou kolekciou H&M SPRING 2023

Móda a krása

Premeňte svoj štýl v novej jarnej sezóne s kolekciou H&M Spring.

Táto kolekcia, inšpirovaná atmosférou juhoeurópskych miest, dáva ženám možnosť experimentovať so svojim šatníkom. Kolekcia ponúka vzrušujúcu rozmanitosť, prepracované jemné tóny, odvážne strihy a zaujímavé textúry. Kolekcia H&M Spring bude v predaji od 30. marca.

Južná Európa je štýlovou destináciou pre tohtoročnú jar. Ponúka dobrodružstvo a kreativitu na každom rohu a nabáda na experimentovanie. Azúrové vody podčiarkujú živé palety farieb, zatiaľ čo rozkvitnuté lúky sú inšpiráciou pre nádherné kvetinové vzory. Každý kúsok v kolekcii je vyhotovený z kvalitných materiálov so zameraním na udržateľnejšiu voľbu. Tvárami editoriálu sa stali Ema Fajnor, Martina Brejová, Clarisse Taty a Dominika Petríková.

"Kúsky kolekcie sa veľmi jednoducho kombinujú, a to ako štýlovo, tak aj farebne. Je ideálna pre nadchádzajúcu sezónu a mala by povzbudiť naše zákazníčky, aby preskúmali rôzne štýly, rovnako ako dievčatá v tomto editoriáli. Kolekcia je svieža, hravá a navyše je vyrobená z veľmi príjemných a vzdušných materiálov," hovorí Adam Hazucha, Fashion PR Lead pre ČR a SR.

Kolekcia prináša moderne spracované klasické komplety saka a nohavíc, ktoré sú dozdobené hravými a originálnymi detailmi. Nájdete tu veľmi obľúbené typické prvky juhoeurópskeho tradičného oblečenia, ako sú krásne výšivky a skulpturálne siluety. Nechýbajú ani motívy kvetov vo farebnej palete teplých slnečných farieb, ako je žltá, oranžová, lososová, ale aj ružová.

„Kolekcia prináša niekoľko štýlov a práve preto si v nej nájde to svoje takmer každá zákazníčka. Navyše, väčšina produktov bude dostupných v každej kamennej predajni,“ popisuje kolekciu Adam.

 

„Nájdete tu živé farby, kvetinové vzory v kontraste s háčkovanými kúskami. Skvelou voľbou pre jarnú sezónu je určite vesta, nohavice a sako z ľanovej zmesi v uvoľnenom štýle, ktoré má na sebe Martina Brejová alebo zavinovacie šaty s jednoduchým čierno-béžovým vzorom, ktoré si obliekla Ema Fajnor.“

„Pre podporu inklúzie a diverzity, ktoré sú dôležitou súčasťou hodnôt H&M, sme dali možnosť aj našim kolegyniam z obchodov, zúčastniť sa samotného fotenia a stať sa tak jednou z tvárí tohto editoriálu jarnej kolekcie. Stala sa ňou Dominika, ktorá tak doplnila tri známejšie tváre a spoločne vytvorili unikátnu atmosféru.“

„Milujem výzvy a toto bola jedna z nich. Rada spoznávam nových ľudí a toto bola príležitosť ako spoznať úžasných ľudí plných inšpirácie a zažiť niečo nové, veď o tom je život nie? “, hovorí Dominika Petríková, asistentka predaja H&M.

Jar prinesie aj špeciálnu kolekciu z iniciatívy Innovation Stories, ktorá bude v štýle šesťdesiatych rokov a zameriava sa na udržateľnejšie prvky zdobenia. Flitre, štrasy a korálky sú v nej vyrobené zo 100% recyklovaného obsahu. Limitovaná kolekcia H&M Innovation Re-Enchantment Design Story bude v predaji online na hm.com od 23. marca. Koncept H&M Innovation Stories bol spustený začiatkom roku 2021 a zahŕňa sériu tematických kolekcií určených na podporu udržateľnejších materiálov, technológií a výrobných procesov. Predchádzajúce témy zahŕňali módu šetrnú k zvieratám a alternatívy k materiálom získaným zo zvierat, cirkulárne dizajnové stratégie a tkaniny, ktoré znovu využívajú odpad, a udržateľnejšie metódy práce s farbami.


FASHION STORY S H&M SPRING

Fotograf: Marianna Tomanová @mariannatomanova
Make-up: Mischel Warenits @mischeldoublew
Vlasy: STRUCTURE by Monika Kalická @structurebymonikakalicka @monikakalickaa
Modelky: @emafajnor @martinabrejova @clarissetaty @domiini9 

 

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -