Presunúť na hlavný obsah

Čisté podlahy ľahko a rýchlo

Lifestyle

Neťahajte ťažké vedro s vodou! Bona Premium Spray Mop je prémiový mop, ktorý uľahčí upratovanie vašich podláh. Všetko v jednom pre čistú podlahu, odstráni 99% baktérií!

Či už ide o detskú izbičku alebo pracovnú kanceláriu, po celom byte či dome sa neustále pohybujete vy alebo vaše deti. A ako iste viete, upratovanie domácnosti, v ktorom bývajú deti, nie je až také jednoduché. Navyše, ak máte domáce zvieratko, mali by ste si dať obzvlášť pozor na to, aké čistiace prostriedky používate na upratovanie podláh alebo čistenie kobercov na domáce upratovanie. Nie všetky prípravky sú zdraviu šetrné!

Čisté podlahy, čistá domácnosť

Nezabudnite, že ak máte doma DREVENÉ PODLAHY, máte doma kus prírody, tepla a krásneho vzhľadu. Drevená podlaha pri ošetrení je však náchylná na väčšie množstvo vody a môže sa poškodiť, napučať, zvlniť sa, zošednúť. Bona Premium Spray Mop je skvelým riešením pre krásny vzhľad podláh. Stačí len nastriekať čistiaci prostriedok na podlahu, zotrieť a je to hotové. Čistiaci prostriedok si dávkujete podľa svojej potreby a podlahy tým netrpia. Aj zašednuté, staré drevené podlahy môžu znova vyzerať skoro ako nové, stačí ich zrenovovať! Správnou údržbou docielite krásny vzhľad podláh! OLEJOVANÉ PODLAHY vyžadujú zvláštnu údržbu. Drevo ošetrené olejom je krásne na dotyk, aj na pohľad a je skutočne výnimočné. Tieto podlahoviny vyžadujú ošetrenie špeciálne určenými prípravkami pre olejované podlahy. Tie väčšinou nielen povrch vyčistia, ale aj vyživia do hĺbky. Ostatné podlahy, ako je PVC, VINYL, LINOLEUM, GUMA, DLAŽBA, KAMEŇ sú nenáročné na svoju údržbu, stačí sa držať základných pravidiel správnej údržby.

Odstráni 99% baktérií

Bona Premium Spray Mop je čistiaci set ako pre drevené podlahy, tak tvrdé typy podláh. Čistiacu náplň je možné ľahko vymeniť, a tak máte po ruke správny čistiaci prostriedok pre všetky typy podláh, ktoré máte nielen vo vašej domácnosti, ale například aj v kancelárii. Mop sa dostane do ťažko prístupných miest, čistiaci prostriedok odstráni nečistoty, šmuhy, mastné škvrny a dávkujete si ho podľa svojej potreby, utierku z mikrovlákna je možné vyprať a opakovane použiť. OTESTOVANÉ! Bona mop a čističe odstránia 99% baktérií z povrchu podláh! Čítajte viac TU: https://www.bonaspraymop.sk/odstrani-99-bakterii-z-podlahy-bona-mop-cleaning-pad-mikrovlakno

Kvalita vzduchu vo vnútorných priestoroch

Viete, že podľa prieskumov dnešná priemerná domácnosť vlastní viac ako 60 toxických chemikálií na upratovanie svojho domova? A viete tiež, že až 90% svojho času strávite vo svojom domove? Uvedomte si, že vzduch vo vnútri budov je 2-5krát viac znečistený ako vzduch vonku. Škodlivé látky sa uvoľňujú z výrobkov a materiálov, ktoré denne používame. Kvalita vzduchu vo vnútorných priestoroch je teda veľmi dôležitou témou, pretože tu ľudia trávia väčšinu svojho času. Miera astmy u detí mladších ako päť rokov vzrástla počas 14 rokov o 160%. Čistiace a ošetrujúce prípravky Bona sú certifikované GREENGUARD (na bandaskách označené logom), na zníženie vašej miery vystavenia chemickým látkam a na zlepšenie kvality vzduchu vo vnútri vašich domácností. Čo to znamená?

Výrobky s certifikáciou GREENGUARD

Výrobky s certifikátom GREENGUARD majú preukázateľne nízke emisie chemických látok a majú pozitívny vplyv na kvalitu vzduchu tam, kde sú používané. Certifikácia GREENGUARD GOLD navyše vykazuje nulové emisie a je teda najzdravšou voľbou pre verejné priestory ako sú školy alebo nemocnice. To je dôvod, prečo čistiace prostriedky Bona majú certifikáciu GREENGUARD GOLD.

VEĽKONOČNÉ AKCIE S BONUSOM!

Nakúpte Bona Premium Spray Mop a my vám dáme k tomu 2,5 l balenie čistiacej náplne ZADARMO! Budete mať zásobu kvalitného čistiaceho prostriedku na upratovanie bežnej domácnosti na celý rok zadarmo! Navyše, pokiaľ si objednáte na našom e-shope do 30.4., získate zľavu 5% pri zadaní kódu „VELKANOC“.

POZOR:

„VEĽKONOČNÝ BONUS: Zadajte kód VELKANOC a získajte zľavu 5% na Vašu objednávku.“

BONA PREMIUM SPRAY MOP NA TVRDÉ PODLAHY

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -