Presunúť na hlavný obsah

Nechajte sa unášať na vlne nových jarných trendov F&F

Móda a krása

Jar je tu a my si už vonku užívame prvé slnečné lúče, ktoré nás doslova vyzývajú vytiahnuť zo šatníka výraznejšie farby a vzory. A práve o farbách a výrazných vzoroch budú nové jarné a letné trendy 2023. Zvýraznia našu ženskosť, podporia naše sebavedomie a výnimočnosť. Lebo každá žena si zaslúži cítiť sa jedinečne. Čo zohľadnila vo svojej najnovšej kolekcii JAR/LETO 2023 aj značka F&F. Okrem nápaditých strihov, značka F&F investovala aj do kvalitných materiálov za dostupné ceny, ktoré sú navyše ohľaduplné k životnému prostrediu.

Okoreňte si svoj šatník optimizmom

Sezónu Jar/Leto 2023 predstavujú F&F novinky, ktoré sršia optimizmom vďaka ladeniu farebných tónov do palety sladkých farieb v kombinácii so strihmi inšpirovanými štýlom sedemdesiatych rokov. Ak túto jar zvolíte tieto kombinácie, určite nešliapnete vedľa a navyše budete štýlová a trendy.

F&F kolekcia plná rôznych lichotivých strihov a obsahuje množstvo štýlových prvkov, s ktorými si dokážete vytvoriť dokonalý outfit od hlavy po päty. Tieto hravé kúsky oblečenia môžete nosiť spolu, a tak vytvoriť jednotný štýlový outfit tzv. „tón v tóne“, alebo ich ladiť s inými kúskami, ktoré už máte v šatníku. Nebojte sa preto farieb a zaraďte ich počas jari a leta do vášho šatníka aj vy!  

Aj praktický outfit môže byť štýlový

Ústredným prvkom druhého horúceho trendu, na ktorý sa značka F&F zamerala, je praktickosť. F&F rozumie potrebám svojich zákazníkov a preto sa snaží o to, aby sa cítili vo svojich outfitoch dobre, štýlovo, ale aby ich vedeli využiť aj na bežný deň. Preto prichádza s trendom na jar/leto 2023, ktorý sa vyznačuje čistým a jednoduchým štýlom, čím podnecuje k čoraz praktickejšiemu spôsobu obliekania. Nadčasové komplety sú ideálnym kúskom, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a štýlovo aj za horúceho letného počasia. Objavte všestrannú F&F ponuku a stavte na teplé odtiene farieb ako škoricová či oranžová!

Praktickým kúskom na bežný deň môžu byť aj sofistikované komplety, ktoré pôsobia formálnejšie, ale vďaka správne zvoleným materiálom, ktoré značka F&F využíva, bude aj takýto elegantný outfit praktický a pohodlný. Štýlový outfit na bežné nosenie dosiahnete aj s pomocou pánskeho saka či ľanových midi sukní, ktoré budú vyzerať skvele v kombinácii s jednoduchými topmi.

TIP: A navyše práve teraz máte možnosť vo všetkých oddeleniach F&F nakúpiť jarnú kolekciu so zľavou až 25 % . Ponuka platí v termíne od 31.3. až do 11. 4.2023 pri použití karty Clubcard.

Ďalšie inšpirácie nájdete na: https://tesco.sk/ff/

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -