Presunúť na hlavný obsah

V hoteli na ostrove to žije na 5*

Zdravie a relax

Secesný palác má všetko, čo dokáže splniť aj vysoké nároky tých najnáročnejších hostí.

Hneď, ako vstúpite na Kúpeľný ostrov, pochopíte. Toto miesto je už samo o sebe pulzuje príjemnými vibráciami. Keď ste si doteraz mysleli, že na vás pomalé „kúpeľné tempo“ nebude účinkovať a zostanete vo svojich zabehnutých otáčkach, veľmi rýchlo sami seba vyvediete z omylu. Vaším dress code (samozrejme okrem eventov a posedení pri dobrom jedle v Grad Restaurant) sa na predĺžený víkend, či na celý pobyt môže stať huňatý župan a hotelové papučky.

Prekrásny secesný hotel Thermia Palace je miestom, na ktorého atmosféru a pohostinnosť si zvyknete veľmi rýchlo. Priestranné chodby s vysokými stropmi a secesnou výzdobou vás vtiahnu do luxusu, ktorý vám pripomenie orientálne rozprávky. Tento pocit vo vás vzbudia aj vzdušné a svetlé izby, v ktorých sa síce budete zdržiavať len minimálne vďaka bohatému programu, no každá minúta strávená v nich bude balzamom na vaše telo aj dušu.

5* secesná kráska Thermia Palace začala písať svoju históriu pred 111 rokmi. Za svoj vznik vďačí Alexandrovi Winterovi, ktorý ho dal vystavať takmer priamo na prameni geotermálnej vody, ktorá Piešťanom priniesla celosvetovú slávu. Pod kuratelou Wintera a jeho synov vyrástla Thermia spolu s kúpeľným domom Irma za necelé dva roky. Secesný hotel slávnostne otvorili 1. mája v roku 1912 a v roku 2006 sa stal prvým kúpeľným hotelom, ktorému bolo udelených 5 hviezdičiek. Od začiatku  jeho fungovania bol miestom, kde sa schádzali významné osobnosti a usporadúvali sa prestížne podujatia. Tento charakter si zachoval dodnes – len s tým rozdielom, že každý hosť v hoteli sa cíti vďaka špičkovej starostlivosti personálu ako celebrita.

Prečo sa oplatí prísť na jar?

Okrem prekrásneho kúpeľného parku s množstvom rozkvitnutých magnólií hostí hotela Thermia Palace čaká aj zaujímavý program, ktorý doplní čas strávený kúpeľnými procedúrami a oddychom. V prípade, že sa rozhodnete stráviť na poslednú chvíľu na ostrove veľkonočné sviatky, zažijete v piešťanskom prevedení tradície veľkonočných sviatkov. Podujatie, ktoré padne vhod všetkým milovníkom poctivého rezňa a štrúdle ako od babičky zažijete už v polovici apríla a môžete si na neho z Thermie odskočiť do Colonade Restaurand v hoteli Splendid. Originálny Schnitzel&Strudel Festival nemá na Slovensku gastronomickú obdobu. Keby sa vám chcelo opustiť luxus Thermia Palace opäť, 22. apríla sa stretnete v  hoteli Esplanade s Karin Majtánovou a jej vzácnymi hosťami a prežijete Dámsky víkend ako sa patri.

Rezervujte si jarný pobyt v exkluzívnom 5* hoteli Thermia Palace a užite si výnimočné chvíle s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Oslavy 111. narodenín hotela Thermia Palace sa vo veľkom štýle rozbehnú 29.4.- 1.5. 2023. Budú spojené s množstvom sprievodných podujatí, na ktorých nechcete chýbať! Kúsok histórie, ktorá má presah do súčasnosti a ocenia ju všetci obdivovatelia secesnej tvorby uvidíte na Kúpeľnom ostrove aj vďaka výstave obrazov jedného z najznámejších predstaviteľov secesie v našich končinách – Alfonsa Muchu. Prierez jeho tvorbou na miestach, kde trávil veľa času aj so svojou dcérou, za ktorej vyliečenie vďačí práve vzácnej piešťanskej vode a peloidu bude mať zvláštne čaro! Oslavy výročia hotela Thermia Palace sa plynule prelejú do najväčšej slovenskej oslavy obdobia secesie. Festival Art Noveau je Piešťanskou raritou a v roku 2023 sa budete môcť prísť pozrieť na jeho 2. ročník. Stáva sa tradíciou po tom, čo v roku 2020 zožal úspech už jeho nultý ročník.

Okrem udalostí, príjemných stretnutí, prebúdzajúcej sa prírody, geotermálnej vody a nenapodobiteľnej atmosféry Kúpeľného ostrova zažijete vďaka ubytovaniu v hoteli Thermia Palace luxus, na ktorý ste zvyknutí zo svetových „päťhviezd“ doplnený o typickú slovenskú pohostinnosť. Príďte si užiť jar na ostrove, oslávte narodeniny ozdoby Piešťan a nájdite si v sprievodnom programe to, čo ulahodí aj vašej umeleckej duši.

www.thermiapalace.sk

- reklamná správa -