Presunúť na hlavný obsah

CHANEL Make-up looky z MET GALA 2023: Whitney Peak, Angèle či Margot Robbie a ich beauty tajomstvá

Krása

Témou tohtoročnej módnej udalosti MET GALA 2023 bol Karl Lagerfeld: Línia krásy (Line of Beauty). Spoznajte tri make-up looky z dielne CHANEL s ich tromi ambasádorkami.

 

Angèle

"Môj make-up je elegantný a inšpirovaný 90-tymi rokmi. Je to dobrá vec, pretože na Karlových módnych prehliadkach bol vždy úžasný vzhľad, a preto táto inšpirácia. Môj obľúbený kozmetický produkt je rúž. Existujú dlhotrvajúce rúže CHANEL, ktoré veľmi dobre držia a používam ich už roky."

Whitney Peak

Make-up look Whitney Peak, ktorá je novou tvárou CHANEL Mademoiselle mal na výnimočnú príležitosť MET GALA 2023 na starosti make-up artista Tyron Machhausen.

Čo bolo vaším zdrojom inšpirácie pre make-up look na tento večer?
Glamour starého Hollywoodu sa stretáva s modernou bohyňou. Chcel som vytvoriť nadčasový, silný a moderný vyrezávaný vzhľad inšpirovaný neuveriteľnými korálkami a siluetou týchto úžasných módnych šiat.

Môžete sa s nami podeliť o tipy jej dnešného make-up looku?
Milujem zmiešanie niekoľkých kvapiek CHANEL Les Beiges Sheer Healthy Glow Highlighting Fluid v Sunkissed odtieni s CHANEL Les Beiges Healthy Glow Foundation Hydration and Longwear pre neuveriteľnú žiaru zvnútra.


Margot Robbie

Krásny vzhľad Margot Robbie od Chanel na MET GALA 2023 vytvorila make-up artistka Pati Dubroff.

Čo bolo vaším zdrojom inšpirácie pre make-up look na tento večer?
Mojou inšpiráciou pre tento večer bola čistá, žiarivá svieža a zvýšená dokonalosť. Chcela som dosiahnuť lesk, aby som napodobnila jej šaty CHANEL.

Môžete sa s nami podeliť o tipy jej dnešného make-up looku?
Na pleť som najskôr nastriekala CHANEL N°1 de CHANEL Revitalizing Serum-in-Mist, potom navrstvila sérum CHANEL N°1 de CHANEL Revitalizing Serum a uzamkla vo vlhkosti krémom CHANEL N°1 de CHANEL Rich Revitalizing Cream.

Strategicky som aplikovala lesk do určitých oblastí jej tváre. Pre žiarivú pleť som použil CHANEL Les Beiges Healthy Glow Foundations Hydration and Longwear v odtieňoch BD21 a B30.
Potom som jej tvár prepudrovala sypkým púdrom CHANEL Poudre Universelle Libre Natural Finish v odtieni 10. Použila som broskyňový odtieň od CHANEL Les 4 Rouges Yeux et Joues Eyeshadow and Blush Palette in Tendresse na líčka a nakoniec som naniesla práškovú lícenku CHANEL Joues Contraste Powder Blush.

Ďalej som aplikovala CHANEL očné tiene Stylo Ombre et Contour vo farbe Electric Brown na jemné kontúry pod jej lícnymi kosťami a očnými viečkami. Chceli sme silné zameranie mihalníc, ktoré by sa spojili s jej žiarivou sviežou pleťou. Na oči som použila 2 rôzne maskary. Najprv som použila maskaru CHANEL Le Volume de CHANEL Mascara in Noir a natlačila som ju na spodok rias, pôsobila ako falošná očná linka, potom som naniesla niekoľko vrstiev. Ďalej som použila CHANEL Noir Allure Mascara in Noir a naniesla ďalšiu vrstvu na mihalnice vo vnútorných kútikoch očí.

Vzhľad bol celý o lesku, a tak som na lícne kosti a očné viečka použila CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick v Dragée. Nakoniec som na pery naniesla CHANEL Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Colour in Intemporelle a vytvarovala som ich pomocou CHANEL Le Crayon Lèvres Longwear Lip Pencil v odtieni Beige Naturel. Viac lesku som jej perám dodala vrstvením CHANEL Rouge Coco Flash Hydrating Vibrant Shine Lip Color in Easy navrch.

- Najčítanejšie -