Presunúť na hlavný obsah

Ako hrdličky! Najromantickejší pár súčasnosti Dara Rolins a Pavel Nedvěd dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku

Slovenské celebrity

Dara Rolins a Pavel Nedvěd na spoločnom zábere z talianskej svadby ich blízkych pôsobili doslova rozprávkovo.

Popová diva Dara Rolins po boku bývalého futbalistu a viceprezidenta slávneho futbalového klubu Juventus Turín, Pavla Nedvěda doslova kvitne. Po tom, čo spolu začali tvoriť pár a Dara sa tak pohybuje medzi Prahou a Talianskom, je jasne vidieť vplyv práve tejto krajiny na jej život, v tom pozitívnom slova zmysle. 

Rozprávkový pár, rozprávková svadba

Nedávno sa zúčastnili ako hostia istej talianskej svadby, ktorá bola sama o sebe kúzelná so všetkým, čo k tomu patrí. Dara na svojej sociálnej sieti nechala fanúšikov nahliadnuť do krásneho prostredia plného romantiky a lásky, pričom ona sama s Pavlom bola zachytená na zábere, z ktorého srší dokonalá láska. Elegantný štýl im obom pristane a spolu vyzerali skutočne rozprávkovo. 

„Taliansko je krásne a Umbria je ďalšie z kúzelných miest, ktoré som po boku môjho úžasného muža navštívila po prvý krát. Rovnako ako taliansku svadbu jedného z jeho najbližších kamarátov. Bola krásna, bola štýlová, trvala tri dni a bola plná emócií, takže zážitok:). A keď už sme pri tej láske, vám všetkým- krásny 1. máj, lásky čas jak vyšitý :),“ napísala pod sériu záberov z talianskej svadby, ktorá na ňu zanechala krásny dojem. 

Dara ako elegantná dáma ohúrila

Vidieť Daru v elegantnom štýle, je doslova zázrak, napriek tomu, že jej to tak veľmi pristane. Ako sa viackrát vyjadrila, ona sama sa najlepšie cíti „free“ vo svojom rokmi obľúbenom streetwearovom štýle. Elegantné šaty a sáčko, ktoré mala cez ne oblečené z nej vykúzlili dámu.