Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tomuto krému už nebudete potrebovať púder ani korektor

Móda a krása

Aj vy sa každé ráno trápite tým, ako zakryť všetky nedokonalosti na tvári? Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je to pocit zobudiť sa s odpočinutou pleťou, ktorá vyzerá žiarivo a sviežo? S revolučným krémom 4D Hyaluron teraz môžete dosiahnuť bezchybný vzhľad pleti, ktorý vás omladí o niekoľko rokov už po 2 týždňoch pravidelného používania. Rozlúčte sa so suchou a mdlou pleťou a vráťte jej naspäť pružnosť a žiarivosť.

Najvyšší čas prinavrátiť svojej pleti pružnosť a jednotný farebný tón

Krém 4D Hyaluron účinne vyhladzuje vrásky a jemné línie v okolí očí, úst a na čele, ktorým sa po 30. roku života nedá vyhnúť. 100% prírodný krém zaisťuje kvalitnú hydratáciu pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu. Okrem toho, že sa dá použiť aj ráno aj večer, výborne slúži aj ako podklad pod make-up. Zabudnite na obrovské množstvá púdru a otravné zakrývanie všetkých nedokonalostí na tvári korektorom, ktorý vám stav pleti len zhoršuje. Doprajte svojej pleti tie najlepšie ingrediencie, ktoré sú súčasťou 4D Hyaluron krému a už po pár týždňoch používania bude vaša pleť bezchybná, omladená a rozžiarená. Púder a korektor sa stanú minulosťou. 

Prečo tento krém tak zbožňujeme?

Pokožke na tvári prinavracia sviežosť a mladistvý vzhľad a mimoriadne účinne vyhladzuje vrásky. Obsahuje mimoriadne kvalitný mandľový olej, ktorý prirodzene vyživuje kožné bunky, stimuluje ich činnosť a tým zlepšuje štruktúru pleti a zabezpečuje jej rovnomerný tón. Navyše už nebudete viac potrebovať denný a nočný krém + krém pod oči, pretože 4D Hyaluron krém poskytne vašej pleti celodennú intenzívnu starostlivosť a ako bonus, redukuje viditeľnosť tmavých kruhov pod očami. Krém obsahuje len overené a kvalitné zložky, ktoré majú skutočne priaznivý efekt na pokožku. Vďaka týmto skvelým účinkom tiež zistíte, že už nebudete musieť používať púdre a korektory, pretože vaša tvár bude mať jednotný, rozžiarený a svieži vzhľad.

Ako to funguje?

Mikromolekulárne hmoty účinných látok v kréme proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, takže biotickým pôsobením v medzibunkových membránach vyplnia kožné záhyby zvnútra smerom von. Zaisťujú tak prirodzený botoxový efekt a mladistvý vzhľad pleti. Patentovaná receptúra ​​4D Hyaluron s testovanými zložkami stimuluje prirodzený proces obnovy epidermy a ideálna kombinácia účinných látok chráni pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, takže pri pravidelnom používaní krému 4D Hyaluron je pleť pružná, hydratovaná a rozžiarená.

Pred a po 2 týždňoch používania Lux-Factor 4D Hyaluron krému proti vráskam.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ o kréme Lux-Factor 4D HYALURON

Počas natáčania klipov Vzkaz v lahvi a Morfium dostala moja pokožka dosť zabrať, tak som hľadala produkt, ktorý by pokožku upokojil a nedráždil. Vyskúšala som prírodný krém na tvár Lux-Factor 4D HYALURON, a prestala som hľadať iné, pretože má na moju pokožku mimoriadne priaznivý vplyv. Vzhľadom na charakter svojej práce som často nalíčená a práve make-up môže pokožku poriadne podráždiť. Aplikácia krému 4D HYALURON je jednoduchá a rýchla, pekne sa rozotiera a rýchlo vstrebáva a moja pokožka je po ňom hladká, elastická a žiarivá. A môžem ďalej písať pesničky a točiť na ne klipy :)

ŠPECIÁLNA PONUKA LEN PRE VÁS

Dáme vám zľavu 15% na celý nákup. Použite kód: FM15 a získajte krém za najnižšiu možnú cenu. Pozor – akcia je časovo obmedzená a platí len do 30.8.2024. Objednávku si môžete vytvoriť na telefónnom čísle: +421 2/20922547 alebo na stránke: www.luxfactor.com

Chceli by ste vyskúšať najlepší omladzujúci krém Lux-Factor 4D Hyaluron, ale neveríte online nakupovaniu?

Nebojte sa, pretože značka Lux-Factor si je tak istá kvalitou svojich produktov, že vám vráti peniaze do 30 dní, ak s produktmi nebudete spokojní. Teraz si krém dokonca môžete  objednať za akciovú cenu so zľavou na www.luxfactor.com alebo na čísle +421 2/20922547.

- reklamná správa -