Presunúť na hlavný obsah

Vydajte sa za módnym dobrodružstvom! HalfPrice otvára už aj v hlavnom meste

Móda a krása

Plánujete pridať do svojho letného šatníka pár neprehliadnuteľných kúskov? Off-price koncept HalfPrice po úspechu v troch slovenských mestách otvorí svoje brány aj milovníkom značkovej módy v Bratislave.

Od debutu konceptu HalfPrice v 8 európskych krajinách uplynuli takmer dva roky a už niečo vyše roka sa môžu z výhodných módnych nákupov tešiť aj tí, ktorí si nenechajú ujsť príležitosť na módny lov za bezkonkurenčné ceny v Nitre, Žiline a vo Zvolene. Na mape destinácií, kde má nakupovanie príchuť dobrodružstva konečne pribudne aj hlavné mesto.

Vďaka čomu je HalfPrice jedinečný?

Predajní značkovej módy je na Slovensku veľa, preto prirodzene prichádza otázka, v čom sa od nich koncept off-price líši a čo to vlastne pre zákazníkov znamená? Značkové módne oblečenie pre ženy, mužov aj deti, obuv, športové potreby, doplnky do domácnosti a drobnosti pre domácich miláčikov kúpite v predajniach HalfPrice aj o 80 % lacnejšie vďaka neúnavnej práci a nadšeniu nákupcov a trendsetterov, ktorí poznajú preferencie zákazníkov na jednotlivých trhoch a zároveň majú vybudovanú sieť kontaktov priamo na výrobcov a dodávateľov.

Z ponuky najnovších modelov vyberajú tie najatraktívnejšie módne vychytávky a dokážu na limitovaný počet kusov získať neprekonateľné zľavy. Preto je nakupovanie v HalfPrice tak trochu adrenalínové – musíte sa rozhodovať rýchlo, pretože tovar, ktorý sa vám páči môže už za pár minút skončiť v košíku iného zákazníka a ďalší kus už v predajni nemusíte objaviť. 

Vďaka tomu sa tovar rýchlo obmieňa a doslova každý deň môžete vidieť nové a nové kúsky bez toho, aby ste museli čakať na novú kolekciu. Pestrý výber je vyskladaný z viac, ako 1000 svetových značiek, medzi ktorými nájdete pohodlné športové kusy, oblečenie na bežné nosenie ale aj dizajnové „čerešničky“, vďaka ktorým vyniknete nie len v práci, ale aj na spoločenských udalostiach.

Vybrať si budete môcť aj z veľkého množstva obľúbených pomocníkov na leto – slnečných okuliarov, klobúkov, šiltoviek, plážového sortimentu a pozornosti fashionistiek určite neujde výber kabeliek.

Spravte si výlet do Bratislavy

Obľúbené bratislavské nákupné centrum sídliace na nábreží sa nedávno rozrástlo o nové priestory. Lukratívne miesto v nich získala aj nová predajňa HalfPrice, ktorá svojich prvých zákazníkov privíta vo štvrtok, 25. 5. 2023. Počas celého dňa bude zvedavcov aj odhodlaných lovcov doprevádzať DJ, s výberom nového oblečenia či bytových doplnkov ochotne poradí stylistka a popoludní príde otvorenie spestriť svojim vystúpením Dominika Mirgová s tanečníčkami. Tí, ktorí otváranie predajní HalfPrice už zažili vedia, že jeho súčasťou sú aj súťaže o zaujímavé módne ceny. Navyše prvých sto zákazníkov získa darček! Príďte si užiť nakupovanie v deň otvorenia a okrem úspešného módneho lovu si vychutnajte aj sprievodný program.

Pre viac informácií sledujte aj Instagram alebo Facebook HalfPrice!

- reklamná správa -