Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejší festival Grape 2023: Moderátor Krištof Králik so sexy manželkou Petrou a ďalšie skvelé módne outfity

Slovenské celebrity

Uplynulý víkend patril festivalu Grape 2023, ktorý patrí medzi najštýlovejšie. Svedčia o tom aj outfity, v ktorých sa predviedli naše známe tváre. Ktorý styling vás zaujal najviac?

Krištof Králik s manželkou Petrou

Moderátor a herec Krištof Králik s manželkou Petrou sa na festival zladili do čiernej. Petra zvolila odvážny outfit v podobe body, ktoré doplnila v spodnej časti iba čižmami. Odvážne, sexy a na festivale je predsa dovolené všetko.

Čítajte viac: Móda z festivalu Grape 2023: Štýlová influencerka LucyPug, manželka Attilu Végha a ďalšie krásky

Adam Bardy a jeho manželka Bibiána 

Herec a model Adam Bardy so svojou manželkou Bibiánou si tiež nenechali ujsť festival Grape. Dvojica spolu vychováva malého synčeka a odkedy sa im narodil, vidno na nich šťastie ešte viac, spolu tvoria veľmi sympatický pár. 

Lenka Tekeljaková

Influencerka Lenka Tekeljaková poňala tému festivalu Mirror Mirror veľmi štýlovo a obliekla si outfit, ktorý tomu plne zodpovedal. Transparentnú sieťku obliekla na outfit a doplnila klobúkom so štýlovými okuliarmi na šnúrke. 

Barbora Brušková

Topmodelka Barbora Brušková zvolila čierne mini šaty s bielou košeľou a vysokými biker boots. Celý styling podčiarkla retro okuliarmi v bielej farbe a zachovala si štýl, spätý s modelkami. 

Janka Slačková

Moderátorka Janka Slačková má k hudbe blízko, keďže pôsobí v rádiu Viva. Na festival Grape 2023 prišla v outfite v podobe crop topu a denimovej sukne, ku ktorým obula taktiež biker boots. 

Michaela Šimoničová s dvojičkou

Bývalá Miss Michaela Šimoničová sa so svojou sestrou, dvojičkou dokonale zladili a boli doslova ako Mirror Mirror. Štýlové festivalové outfity premyslené do bodky.

Matúš Kolárovský alias Yael

Spevák a herec Yael zvolil na festival olivovo zelené široké nohavice s čiernym tielkom a teniskami. Jednoduché a efektné. 

Alžbeta Ferencová alias Zea

Speváčka a herečka Alžbeta Ferencová alias Zea poňala svoj outfit jednoducho, no zachovala si svoj štýl. Zea patrí k najsexy ženám česko-slovenského šoubiznisu a rovnako ako sa jej darí v hudbe, má blízko aj k móde. 

Neprehliadnite: Premiéra filmu Barbie: Neprehliadnuteľný Jovinečko s priateľkou Biankou, dlhonohá Mária Zelinová a ďalšie

Ktorý styling sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 343 ľudí

- Najčítanejšie -