Presunúť na hlavný obsah

Najnovší tablet Samsung Galaxy Tab S9 si zamilujú akčné a produktívne ženy

Lifestyle

Aktívne ženy majú rady spoľahlivého parťáka. Malo by to byť zariadenie, s ktorým sa dá pohodlne a dlho pracovať, tvoriť, plánovať a dokonca aj manažovať domácnosť. Aj preto je Samsung Galaxy Tab S9 ako stvorený pre kreatívnu prácu i relax. Je ľahký, odolný voči vode i prachu a dlho vydrží bez nabíjania. Môže ísť všade s vami.

Produktívne a podnikavé ženy potrebujú mať v rukách techniku, na ktorú sa dá kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť. Vďaka prevratným zmenám a technológii Galaxy ponúkajú špičkové modely S9, S9+ a S9 Ultra množstvo vychytávok v štýlovom balení. Vybrať si môžete medzi decentným, profesionálnym farebným prevedením Graphite či jemným Beige, inšpirovaným prírodou. Najmodernejšie tablety od Samsungu prinášajú nový štandard pre multimediálnu a kreatívnu činnosť a posúvajú latku dokonalosti na novú – galaktickú úroveň.

Láska ide cez oči

Nový Tab S9 si zamilujete už na prvé zapnutie. Je totiž vybavený najväčším displejom Dynamic AMOLED 2X. Je bezkonkurenčne výkonný vďaka procesoru Snapdragon 8 Gen 2 pre tvorenie aj rozptýlenie. Inými slovami, je jedno, či radšej hráte hry, sledujete filmy alebo kreujete čokoľvek vizuálne, s uhlopriečkou až 37 cm to bude vždy zážitok. Vaše oči sa potešia z technológie Eye Comfort, ktorá vyžaruje menej modrého svetla. Vďaka nej tiež vynikajú zdanlivo nenápadné detaily vo fotografiách, technických nákresoch, animáciách aj v ďalšom grafickom obsahu. Výhodou je aj pomer strán 16 : 10, vhodný pre filmy aj televízne seriály. Zábavu na tabletoch Galaxy Tab S9 ešte vylepšuje skvelý zvuk zo štvorice reproduktorov značky AKG. A aby ste si pripadali naozaj ako v bavlnke, môžete si vybrať rôzne zvukové režimy na hranie, hudbu či videohovory.

Do terénu v brnení

Tablety Galaxy Tab S9 sú ľahké, štíhle a odolné. Bez problémov zvládajú aj drsnejší pobyt v teréne, proti škrabancom ich chráni konštrukcia z pevného hliníka, ktorá slúži ako brnenie.

Súčasťou základného balenia je aj dotykové pero S Pen s certifikátom odolnosti IP68 proti prachu a vode. Rovnakým certifikátom sú po prvýkrát v histórii radu Galaxy Tab S vybavené aj samotné tablety. Vďaka dotykovému peru môžete na tablet skutočne písať ako ceruzkou na papier. Pri cestovaní príde vhod ochranný kryt s klávesnicou a touchpadom a režim DeX Mode – dohromady dokážu zmeniť tablet na bežný, ale stále ľahko prenosný počítač. Podsvietenú klávesnicu je možné nastaviť v rôznych uhloch. Nový tablet s úložiskom až 1 TB,  sa rýchlo nabíja, má dostatok energie na celý deň a dokonca si trochu z nej ušetrí pre prípad, že by potreboval dobiť aj váš telefón. Vďaka vynikajúcemu fotoaparátu sa môžete s tabletom realizovať aj pri fotení.

Ideálne prepojenie s celou Samsung „galaxiou“

Do funkčnej výbavy najnovších tabletov patrí množstvo nadupaných aplikácií pre rôznorodé pracovné aktivity. Obľúbená apka GoodNotes umožňuje originálny spôsob písania poznámok a denníkových zápiskov. Poznámky vytvorené v GoodNotes je možné ľahko zdieľať a spoločne editovať s ďalšími ľuďmi na ľubovoľnej platforme. Vďaka funkcii Multi Window je zase možné naraz zobraziť až tri aplikácie v jednotlivých, úhľadne usporiadaných oknách. Ideálne pre váš multitasking, čo poviete? To najlepšie sme si však nechali na záver: S najnovším tabletom od Samsungu môžete ovládať celú vašu „galaxiu“. Hravo ho prepojíte s vaším smartfónom, hodinkami či slúchadlami Samsung. Jednoduché a bezpečné je aj platenie a ešte efektívnejšie je ovládanie domácnosti cez aplikáciu SmartThings. Samsung Galaxy Tab S9 je stvorený pre radosť v rôznych podobách. Je s ním zábava, ale nudiť sa s ním nebudete ani pri práci. Vaša produktivita, sloboda tvoriť a efektívne realizovať nápady dostane zelenú za každých okolností. Od prostredia podobného počítaču vás delí jediné kliknutie.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -