Presunúť na hlavný obsah

Byzantská ríša a líčenie: Make-up paletky očných tieňov inšpirované Gabrielle Chanel

Krása

Módny dom CHANEL predstavuje paletky očných tieňov Les 4 Ombres inšpirované Byzantskou ríšou a kultúrou, z ktorej bola Gabrielle Chanel po návrate z ciest unesená.

Gabrielle Chanel sa vrátila zo svojich ciest do Benátok s odhalením: novoobjavenou vášňou pre byzantské umenie, ktoré hlboko ovplyvnilo estetiku jej výtvorov. Využila ho ako bohatý, odvážny zdroj inšpirácie, ktorý sa odráža v jej haute couture návrhoch a extravagantných šperkoch, ktoré vrstvila a nosila ako talizmany.

Barokový postoj

Efekt lesku tepaného zlata, trblietavá iskra ako drahokamy, sýte pigmenty: paletky LES 4 OMBRES BYZANCE sú šperky, ktoré fascinujú a lákajú zároveň. Stelesňujú „barokový“ postoj, ktorý je hlboko zakorenený v dizajnových kódoch definovaných Gabrielle Chanel a ku ktorému sa CHANEL Makeup Creation Studio vrátilo prostredníctvom radu fascinujúcich lookov. Limitovaná edícia CHANEL zdobí oči byzantskou nádherou.

PARURE BAROQUE

Paletka v tónoch drahokamov, v ktorej sú hlboké odtiene rubínovej červenej a smaragdovej zelenej umocnené leskom antického zlata a dúhovým perleťovým bielym top coatom.

PARURE IMPÉRIALE

Pocit opulentnosti je sprostredkovaný pôvabom žltého zafíru a fialovým leskom granátu, ktoré sú doplnené červeným kremeňom a umocnené jemným vrchným náterom z ružového zlata so strieborným leskom.

PARURE VÉNITIENNE

Tajomná hra kontrastov medzi koralovým karneolom, béžovým zlatom a hnedým jantárom, zvýraznená trblietavým morským zeleným leskom vrchného náteru Moonstone.

PARURE CRISTAL

Kombinácia jemných odtieňov Opal a Quartz, od jemnej ružovej až po očarujúcu tmavohnedú, ktoré sú povýšené perleťovým nebesky modrým top coatom.

- Najčítanejšie -