Presunúť na hlavný obsah

Štíhly fešák, ktorého budete chcieť mať doma

Lifestyle

Je rýchly, silný, štýlový a inteligentný – to, čo znie ako opis dokonalého muža je v skutočnosti charakteristika nového vysávača BeSpoke Jet™ AI od Samsungu. Je možné, že po prvom použití vás vysávanie začne neskutočne baviť.

V jeho štíhlom tele nájdete silný výkon, umelú inteligenciu, ktorá robí výpočty za vás a starostlivého pomocníka do domácnosti, ktorý šetrí váš čas, peniaze aj energiu. 

Bespoke Jet™ AI ponúka oproti poslednému modelu až o 70 W vyšší výkon, takže efektivita vášho upratovania dosiahne vrchol. Vysávač obsahuje obzvlášť výkonný motor s príkonom až 730 W. Vďaka tomu upracete väčšiu plochu za oveľa kratší čas a s menšou námahou. Navyše po dokončení práce na zemi neostane ani smietka. Postará sa o to hlavne systém založený na umelej inteligencii, ktorý zbiera informácie zo senzorov zaťaženia kefy a tlaku. Sám identifikuje druh povrchu, po ktorom sa pohybujete, a podľa potreby určí optimálny sací výkon a rýchlosť valca pre dosiahnutie maximálnej efektivity pri najnižšej možnej spotrebe. Tento systém ocenili aj nezávislé testy vedeckých laboratórií UL Solutions. 

 

Vy rozhodujete, vysávač doladí detaily

Spotrebu batérie viete ovplyvniť aj výberom kefového nadstavca. Ak sa rozhodnete pre kefu Active Dual Brush, dokážete znížiť spotrebu energie batérie o 14 %, s použitím nadstavca Slim LED Brush+ (určeného na tvrdé podlahy) dokonca až o 21 %, zatiaľ čo manévrovateľnosť sa zvýši o 8 %. Oba nadstavce disponujú aj šikovným LED osvetlením, vďaka ktorému si posvietite aj na tie najtmavšie kúty vašej domácnosti. 

Vysávač sa stane vaším osobným pomocníkom, pretože s funkciou SmartThings a pripojením na Wi-Fi dokážete personalizovať jeho nastavenia, pričom umelá inteligencia naďalej zaručí maximálnu efektivitu. 

K tomu sa pridáva vylepšená vysýpacia stanica All-in-One Clean Station™, ktorá dokáže v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky vyprázdniť celý prachový kôš, a to bez toho, aby v ňom ostávali uväznené chuchvalce prachu a vlasov. Zabezpečujú to technológie Air Pulse a Air Spin Edge. Odborníci z UL laboratórií potvrdili, že únik prachových častíc počas vysýpania koša je až 400-násobne nižší, takže celková prašnosť v domácnosti sa bude každým použitím znižovať.  

Šarmantný pomocník s vlastným stojanom a množstvom ocenení

A to sme ešte nehovorili o štýlovom dizajne vysávača Bespoke Jet™ AI, ktorý na Slovensku dostanete vo farbe Satin Black (saténová čierna) s elegantným stojanom pre samotný vysávač aj príslušenstvo. Navyše ide o nesmierne ľahký prístroj, váži len 2,79 kg, takže ak ho budete často používať, svalovica vás určite nečaká. 

Nie je prekvapením, že vďaka všetkým spomenutým vlastnostiam bol tento kúsok ocenený CES 2023 Innovation Award. Je ovenčený aj viacerými certifikátmi vďaka vynikajúcim schopnostiam výrazne znižovať celkovú prašnosť v domácnosti (5-hviezdičkový certifikát SLG, certifikát British Allergy Foundation a certifikát laboratórií UL za prvý tyčový vysávač s umelou inteligenciou).

Balenie okrem vysávača obsahuje aj 100 minútové a 60 minútové batérie, vďaka čomu teraz môžete vysávať až 160 minút.

- reklamná správa 

 

 

- Najčítanejšie -