Presunúť na hlavný obsah

Prečo by ste nemali chýbať na prehliadke Lýdia Eckhardt?

Móda

Salón Lýdia Eckhardt už takmer 33 rokov pripravuje dvakrát ročne veľkolepé módne prehliadky, ktoré sú vždy spojené s konkrétnou témou. Za tých pár rokov sa počas módnych večerov zamysleli nad ŽIVOTOM, snívali SNY, ale aj ROZKVITLI, rozdali DARČEKY, či hľadali ENERGIU.

Ale ani jedna téma v minulosti nevyvolala v okolí takú „záhadnú„ reakciu ako táto. Áno, téma je prečo. Ale prečo PREČO? Najprv nás touto otázkou utýrajú deti a následne aj my sami seba. Aj keď často nedokážeme nájsť odpoveď, každé prečo nás niekam posunie a veľakrát zmení aj náš hodnotový rebríček. Prečo sa niekedy nezastavíme, nevnímame prírodu, nepýtame sa, nepočúvame... Prečo často hľadáme odpovede v okolí a nie sami v sebe, prečo sa vytráca osobná komunikácia...

Tak príďte aj vy s nami zažiť tento veľkolepý večer, plný inšpiratívnych modelov, spoločného zamyslenia a komunikácie.

Srdečne Vás uvítame v priestore STARS AUDITORIUM. V priestore, kde sa konajú koncerty, divadelnej predstavenia a 10. novembra 2023 o 19:30 hod v premiére aj táto prehliadka.

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

Už tradične si pripijeme s vínom, ktoré pripraví vinohradníctvo PAVELKA A SYN.  Dlhoročne ponúkajú vína najvyššej kvality vyrábané z viniča s EKO- BIO postrekmi a preto sa ich vína podávajú aj pri všetkých oficiálnych návštevách.

Nebude chýbať ani Royal water! Voda je život a táto si ho plným právom zaslúži.

Aktuálna kolekcia kabeliek Coccinelle je pozvánkou do prchavého vesmíru, kde je možné všetko. Rešpektuje, že každá z nás je svojou vlastnou múzou v dynamickej rovnováhe medzi snom a realitou.

Už 25 rokov trvá spolupráca so značkou Fiorangelo. Tieto ručne vyrábané talianske topánky nás sprevádzajú v bežnom živote, na slávnostných podujatiach a samozrejme aj na tejto módnej prehliadke.

O líčenie sa tradične postarajú vizážisti značky REVLON, ktorí dotvoria krásu modeliek. Lebo Revlon je značka, ktorá stelesňuje pôvab, sexi štýl a vo svojich inšpiráciách sa opiera o zvodnosť, provokáciu a vášeň. Kreatívne účesy vytvorí opäť Monika Zábojníková zo salónu KRÁSY MONIKA, ktorá sa stala dvornou kaderníčkou týchto prehliadok.

Špičkové ozvučenie, osvetlenie to je spoločnosť Q – 99.  A v najvyššej kvalite už 24 rokov technicky zabezpečuje tieto prehliadky.

Súčasťou prehliadok je dlhodobo FEMINITY,  ZOZNAM.sk a Predpredaj.sk, ktorí opäť mediálne podporili tento projekt.

Večer plný módnych kreácii, ale aj  otázok a odpovedí vás určite vtiahne do pozitívnej energie a možno aj nasmeruje na vnútornú radosť. Lebo v živote nie je nutné vedieť kam ideme a prečo ideme. Jediné, čo je dôležité, že ideme s radosťou a úsmevom, lebo vtedy nemôžeme ísť zle.  

Vstupenky na módnu prehliadku Lýdia Eckhardt - PREČO? sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -