Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Slovenské celebrity

Na finále tretieho dňa Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023 sa v SNG zišlo opäť množstvo priaznivcov slovenskej módy a inšpiratívne to bolo nielen na móle, ale aj mimo neho.

 

 

 

Kristína Svarinská

Herečka Kristína Svarinská sa svojím stylingom počas tretieho dňa Mercedes-Benz Fashion LIVE! zaradila medzi najštýlovejšie osoby. V smaragdovej zelenej jej to veľmi pristalo a odklonila sa tak od klasiky.

Čítajte tiež: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Zuzana Kanisová v elegantných šatách ako dáma a ďalšie zaujímavé stylingy

Alexandra Gachulincová

Topmodelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová prišla v čiernych šatách s vysokými čižmami. Celkový styling oživila striebornou bundou, ktorá jej dodala rebéliu, ktorú samu o sebe Sasha v sebe takisto nosí.

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová si obliekla na tretí deň Mercedes-Benz Fashion LIVE! Silk dress v krémovom odtieni a blazer v rovnakom tóne. Veľmi pôsobivý styling, ktorý obstojí v čase meniacich sa trendov a vyzerá veľmi fashion.

Barbora Brušková

Topmodelka z Elite Bratislava Barbora Brušková priletela rovno z letiska a na to, že mala na obliekanie len 8 minút, vyzerala skvelo. Na sebe mala jednoduché midi šaty v cyklámenovej farbe, v ktorých doslova žiarila.

Lucia Hablovičová

Moderátorka Lucia Hablovičová je dlhoročnou podporovateľkou a múzou dizajnéra Borisa Hanečku. Na prehliadke sa ukázala v čiernom stylingu a čo sa týka vizáže, Lucia sa rokmi vôbec nemení, stále vyzerá rovnako mlado.

Babsy Jagušák

PR manažérka Babsy Jagušák je verná lokálnej móde a vždy odprezentuje tvorbu dizajnérov priamo na sebe. Babsy je pritom ako chameleón, za každým iná a to nás na nej baví. 

Janka Topanka

Influencerka Janka Topanka zvolila celočierny styling, v ktorom zaujímavú úlohu zohrávali čižmy nad kolená. Potvrdila tak, že móda jej koluje v krvi a rada sa s ňou hrá. 

Barbora Bakošová

Moderátorka Barbora Bakošová zvolila mini sukňu a crop top, cez ktorý si obliekla štýlový kabát, pričom celkový styling bol originálny a fashion. 

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová prezradila, že v móde si kupuje také veci, ktoré jej vydržia roky. Na prehliadku prišla v osobitom outfite so svetrom v krásnej modrej.

Bianka Rumanová

Influencerka Bianka Rumanová pútala pozornosť v huňatom ružovom svetri, ku ktorému obula vysoké čižmy nad kolená. Bianka je v módnych kreáciách vždy sama sebou a zároveň nikdy človek nevie, v čom sa ukáže. 

Neprehliadnite: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Neprehliadnuteľná Kristína Svarinská, manželia Gáboríkovci ako z katalógu

Ktorý styling vás najviac zaujal?

spolu hlasovalo 167 ľudí