Presunúť na hlavný obsah

Vianočné svetelné dekorácie, ktorým rozžiarite svoj domov: Tieto maličkosti prinesú tú pravú atmosféru sviatkov!

Bývanie

Vianoce bez svetielok nemôžu byť. Prinášame vám niekoľko inšpirácií na dekorácie s využitím rôznych svetelných prvkov, ktoré vás naladia na rozprávkovú sviatočnú atmosféru.

Milovníčky sviatočnej atmosféry si nevedia predstaviť najkrajšie dni v roku bez sprievodu svetielok, svetelných reťazí a pocitu hrejivého domova. Pozrite si inšpiráciu zo severských krajín, kde to Vianocami a svetielkami žije už dlhé tradície a zútulnite si svoj domov a čas čakania do Vianoc v tej najpríjemnejšej atmosfére plnej pohody a radosti.

Svetelná LED dekorácia v tvare stromčeka

Svetelná dekorácia v tvare vianočného stromčeka od Konstsmide (Westwing.sk) je malým umeleckým dielom tejto švédskej značky s viac ako 80 ročnou tradíciou. Dni pred sviatkami a počas nich sa vďaka nej stane pre vás nezabudnuteľnou atmosférou plnou pohody, radosti a šťastia.

Sviečky v tvare vianočných stromčekov

Obľúbená dekorácia v niekoľkých farebných prevedeniach. Sviečky v tvare vianočných stromčekov zo Zara Home sú príjemným doplnením výzdoby vášho interiéru, ktorý sa zahalí do atmosféry najkrajších sviatkov v roku. 

Kovová ozdoba v tvare imela

Imelo je symbolom Vianoc a za pozornosť stojí aj táto zlatá ozdoba z H&M Home, ktorá je skvelou dekoráciou do interiéru. Spolu so svetlami rozohraje hru tepla a príjemnej atmosféry, ktorá patrí medzi tie najkúzelnejšie v roku.