Presunúť na hlavný obsah

Prežite vianočné sviatky s dokonale prestretým stolom

Bývanie

Vytvorte si nezabudnuteľnú slávnostnú atmosféru s obľúbenými vianočnými kolekciami od Villeroy & Boch. Sviatočný porcelán vnesie do stolovania elegantnú tradíciu a ručne maľované detaily zase hravú nostalgiu detských čias, vďaka ktorej zažijete neopakovateľné kúzlo týchto výnimočných sviatkov s tými, ktorých máte tak radi…

Zberateľská kolekcia Annual Christmas Edition

Už desaťročia pripravujú dizajnéri tradičnej značky Villeroy & Boch špeciálnu edíciu porcelánových kúskov, z ktorých zberatelia po celom svete zostavujú vzájomne ladiaci vianočný set. Tento rok to nie je inak a každoročne očakávaná limitovaná edícia prišla s dizajnom „Pečenie so Santom“. Všetky kúsky budú krásnym doplnkom do domácnosti, ale aj vhodným vianočným darčekom pre vašich blízkych.

Sviatočný porcelán Toys Delight 

Kolekciu Toy's Delight si vďaka ručne maľovaným detailom jednoducho zamilujete. Bez ohľadu na to, či preferujete jednoduchý biely dizajn, alebo dávate prednosť tradičnej dvojici červenej a zelenej, riad je možné ľahko kombinovať, vďaka čomu môžete vytvoriť vianočnú tabuľu podľa svojich predstáv. Súčasťou je všetko, čo patrí na slávnostne prestretý stôl, teda taniere, misky a misy či krásne zdobené hrnčeky.

K variácii porcelánového setu pridali dizajnéri aj novinku v podobe dekorovaných pohárov na longdrink z krištáľového skla, ktoré využijete na podávanie vody, malinovky alebo miešaných nápojov.

Vianočná atmosféra s Christmas Toys

S kolekciou hračiek Christmas Toy's od Villeroy & Boch, ktorá sa pýši najmä precízne prepracovanými porcelánovými figúrkami, vytvoríte tú pravú sviatočnú atmosféru. Medzi hracími skrinkami, figúrkami a vianočnými kalendármi nájdete aj svietnik v podobe hojdacieho koňa. Hojdací kôň aj medvedík v jeho sedle majú mnoho ručne maľovaných detailov, ktoré si zamilujú hlavne deti.

Jednoduchá a elegantná kolekcia Winter Glow

Chcete prežiť biele Vianoce a cítiť sa ako v zasneženej Škandinávii? Pozvite si zimu do svojej obývačky prostredníctvom novej kolekcie Winter Glow. Biely porcelán v kombinácii matnej a lesklej, zdobený zlatými hviezdičkami a bodkami, dodá vášmu riadu jednoduchosť a slávnostný šmrnc zároveň. Kúzelné hrnčeky dovedú magickú atmosféru tohto ročného obdobia k dokonalosti.

Vianočný porcelán Villeroy & Boch kúpite teraz v akcii 3 + 1 zadarmo v bratislavských predajniach Potten & Pannen – Staněk alebo na e-shope www.pottenpannen.sk

Príďte si vybrať svoje obľúbené kúsky, ktorými si doma znásobíte vianočnú atmosféru alebo obdarujte svojich najbližších.

-reklamná správa-