Presunúť na hlavný obsah

Tento krém je tou najlepšou voľbou pre vašu unavenú pleť

Móda a krása

V zime naša pleť čelí mimoriadnym výzvam, pretože po lete a teplej jeseni a pobyte na slnku sa niekoľkonásobne vysušuje, čo znamená, že v tomto období sa nám na tvári zvyčajne tvoria ďalšie vrásky a nedokonalosti.

Krém na tvár, ktorý zaujme každého užívateľa

Keď je vzduch v dôsledku vykurovacej sezóny suchší, je rozhodujúca ďalšia otázka - Ktorý krém je najlepší na zvládnutie vzniknutých nedokonalostí na tvári?

Po rozsiahlom testovaní viac ako 36 rôznych krémov sme dospeli k jednému jasnému víťazovi: krému 4D Hyaluron, renomovanej kozmetickej značky Lux-Factor, ktorý obsahuje vynikajúce ingrediencie a prináša našej tvári skutočné zmeny.

Vybrali sme pre vás 10 faktov, prečo je tento krém tou najlepšou voľbou na zimné obdobie:

1. Intenzívna hydratácia: 4D Hyaluron krém je obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť intenzívne hydratuje. Zvlhčená pokožka je kľúčom k boju so suchým zimným vzduchom.

2. 4D efekt: Krém obsahuje mimoriadne kvalitné zložky na starostlivosti o pleť v štyroch rozmeroch. Pomáha vyhladzovať vrásky, zlepšuje pružnosť, jednotný odtieň a tón pleti.

3. Ochrana pred stratou vlhkosti: S prírodnými zložkami, ako je mandľový olej, krém nielen hydratuje pokožku, ale pomáha aj zadržiavať vlhkosť, čo je obzvlášť dôležité v zimnom období.

4. Antioxidanty na boj proti poškodeniu: Obsahuje silné antioxidanty ako vitamín E, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré ju môžu poškodiť.

5. Jemné zloženie pre všetky typy pleti: Je vhodné pre všetky typy pleti, dokonca aj pre tie najcitlivejšie. Jemné zloženie pomáha predchádzať podráždeniu.

6. Rýchla absorpcia: Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky, čo uľahčuje použitie a umožňuje aplikáciu make-upu ihneď po nanesení.

7. Obnova pokožky: Vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej a ďalších účinných látok pomáha pri obnove pokožky, ktorá je kľúčová v boji proti poškodeniu vplyvom slnka.

8. Žiarivá pokožka: Používanie tohto krému pomôže k lesklej a zdravej pokožke, čo je obzvlášť dôležité, keď sa dni skracujú a my sme každý deň vystavení suchému vzduchu.

9. Dermatologicky testovaný: Krém bol dermatologicky testovaný a klinicky potvrdený, čo zaručuje jeho účinnosť a bezpečnosť.

10. Spoľahlivá voľba: Mnoho užívateľov už potvrdilo účinnosť tohto krému a zhodli sa, že je to najlepší krém na starostlivosť o pleť v zime.

Doprajte svojej pleti len to najlepšie

Voľba 4D Hyaluron krému bude určite aj u vás na prvom mieste. Jeho schopnosť hydratovať, obnovovať pokožku a chrániť pred zimnými výzvami je skutočne pôsobivá. Či už sa teda chystáte zdolávať zimný vzduch alebo len chcete osviežiť svoju pleť, tento krém je skvelou voľbou pre každého, kto si chce udržať mladistvý a žiarivý vzhľad.

Dobrá cena a doprava zdarma

Len pre čitateľov tohto článku sme pripravili exkluzívnu dodatočnú zľavu 15% na celý

nákup s kódom: FEMI15

Pozor! Kód platí len do konca mesiaca.

4D Hyaluron krém si môžete objednať na stránke: www.luxfactor.com alebo na telefónnom čísle 02 2092 2547.

Pri objednávke 2 produktov máte dopravu zadarmo a pri kúpe 3 si môžete vybrať z množstva bezplatných darčekov vyššej hodnoty.

-reklamná správa-