Presunúť na hlavný obsah

Páperové bundy ako trend No 1: Inšpirujte sa stylingami priamo z ulíc, ako ich nosiť

Móda

Bunda, ktorú sme mali dlhší čas v šatníku odloženú, sa dostáva opäť na scénu. Páperové bundy alebo puffer jacket ovládli ulice metropol v tých najrôznejších variáciách.

Páperové bundy ako trend No 1

Trend, ktorý si mnohí pamätáme z čias 90. rokov sa opäť hlási o slovo. Páperové bundy boli v tom čase skutočne veľkým hitom a kto takú bundu nemal, ako keby ani nebol. Zdá sa, že opäť sa časy vracajú a podobne ako šuštiaky, aj tento kúsok šatníka zažíva návrat a modernejšiu verziu ovplyvnenú práve streetstylom.

Nosí sa aj oversized verzia a to pokojne s legínami a lodičkami či už na nízkom alebo vyššom podpätku. Tento trend, ktorý je inšpirovaný New Yorkom sa ihneď udomácnil aj v iných metropolách módy, ako je Paríž či Miláno.

Inšpirujte sa stylingami priamo z ulíc, ako ich nosiť 

Nosia sa strihy po pás, ktoré napríklad v kombinácii s legínami či úzkymi nohavicami vytvárajú kontrast. Štýlové módne ikony, ktoré určujú svetové trendy bez toho, aby si to každý deň uvedomovali, si s ľahkosťou obliekajú niekedy hocičo, z čoho sa do rána stane doslova ošiaľ. Rovnako ako aj tieto bundy.