Presunúť na hlavný obsah

Udržte si motiváciu po celý rok, nie iba prvý mesiac

Zdravie a relax

Dosiahnuť svoj cieľ bez väčšej námahy je takmer nemožné. Trošku potu, občas slzy, veľa sebazaprenia a motivácia. Nezabudnite na trpezlivosť a systematické zmeny.

Čím viac dní máme v tomto roku za sebou, tým viac z nás nadšenie z novoročných výziev opadáva. Mnohí z nás si dávajú ciele, ktoré by chceli v tomto roku dosiahnuť. Zmena však nebýva vždy jednoduchá. Najmä vtedy, ak hovoríme o zlozvykoch. Pri zmene nášho doterajšieho životného štýlu musíme naozaj chcieť urobiť zmeny. Mnoho odborníkov odporúča postupné systematické kroky, vytrvalosť a odhodlanie. A tak nadšenie je síce naozaj dobrým pomocníkom, nemusí sa nám však podariť s ním aj úspešné dokončiť náš zámer. Motivácia a pevná vôľa hrá v tomto prípade oveľa dôležitejšiu úlohu.

Stres ako spúšťač zlozvykov

Medzi jeden z najčastejších zlozvykov patrí fajčenie. Vedeli ste ale, že jedným z hlavných spúšťačov fajčenia je stres? Ak sa necítime vo svojej koži, cítime neistotu, vysoké tempo v práci, trápia nás vzťahy a ďalšie problémy v súkromnom živote – to všetko môže vplývať aj na fajčiarov, ktorí potom po cigarete siahnu čoraz častejšie. Cigaretový dym nie je určite vhodným spoločníkom na ceste za lepším životným štýlom. Je tu ale veda, ktorá môže podať pomocnú ruku, ako sa klasických cigariet zbaviť raz a navždy.

Nikotín ako stimulant síce vyvoláva závislosť, a preto nie je bez rizika, avšak jeho účinky nie sú karcinogénne. Skutočným páchateľom je decht, ktorý vzniká pri horení cigarety, pretože predstavuje zmes chemických zlúčenín a tie obsahujú karcinogénne a toxické látky nebezpečné pre naše zdravie. 

A aj keď je najlepšie prestať s fajčením a užívaním nikotínových výrobkov úplne, nie vždy to ide „ako po masle“. Dospelí fajčiari, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť klasické cigarety, však môžu prejsť na bezdymový začiatok roka, ktorý ich vďaka unikátnej technológii a vede dokáže posunúť k pozitívnejšej zmene – môžu sa cigariet a dymu zbaviť navždy.

Limitovaná edícia a nový začiatok bez dymu

IQOS ILUMA a jej limitovaná edícia STARDRIFT zaujme holografickými vzormi inšpirovanými vesmírom a súhvezdiami. Pri použití zariadenia nedochádza k spaľovaniu tabaku, pretože produkuje aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety. IQOS ILUMA je tak lepšou voľbou ako klasické cigarety.

Limitovaná edícia STARDRIFT ponúka tri variácie od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE.

 Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

-reklamná správa-