Presunúť na hlavný obsah

Upgradujte svoju starostlivosť o pleť. Objavte tajomstvo kórejskej kozmetiky KORIKA

Móda a krása

O kórejskej kozmetike sa v posledných rokoch hovorí ako o jednom z najväčších skin-care trendov. Hovorí sa, že dokáže s pokožkou hotové zázraky. V čom spočíva jej kúzlo, čo presne dokáže a prečo sa oplatí zahrnúť ju do vašej pravidelnej beauty rutiny?

Kórejské ženy sú známe svojou dokonalou pleťou. A aby aj nie, keď ich denná rutina bežne zahŕňa aj desať či viac krokov! K tomu pridajte najnovšie technologické poznatky a stáročiami overené ingrediencie a získate jedinečnú kombináciu, ktorú teraz môžete v prospech svojej pokožky využiť aj vy. Samozrejme v omnoho jednoduchšej a zároveň rovnako či ešte efektívnejšej podobe.

KORIKA je už niekoľko rokov jednou z najpopulárnejších kórejských značiek v Slovenskej republike a vďačí za to mimoriadne kvalitnému zloženiu, špičkovým ingredienciám, prírodným extraktom, aminokyselinám a vitamínom. Práve kórejská kozmetika má v súčasnej dobe potenciál stať sa jednou z najpoužívanejších skin-care rutín na svete. Dokonalé textúry a šetrné zloženie sú pre značku KORIKA samozrejmosťou. „Pri výbere značiek sme nekompromisní, musia spĺňať naše najprísnejšie kritériá, obsahovať najkvalitnejšie suroviny a skrátka byť o niekoľko levelov pred konkurenciou,“ prezradil Martin Vrána, CEO Givet. „A to sa nám v prípade KORIKY podarilo niekoľkonásobne.“

Veľmi obľúbené sú dve päťkrokové rutiny pre komplexné ošetrenie pokožky: pre dehydratovanú pokožku a pre citlivú pokožku.  Tieto produkty sú postavené na sofistikovaných výrobných technológiách, ktoré patria k absolútnej špičke v kozmetickom priemysle. Použitá lipozomálna technológia „uzamkne“ aktívne látky do puzdra 100x menšieho, než je pór pokožky a vďaka tomu je prenos aktívnych látok významne rýchlejší, cielenejší a funkčný.

Dômyselný päťkrokový systém tvorený čistiacim krémom, tonikom, sérom, emulziou a krémom poskytne vašej pokožke starostlivosť, akú doteraz nepoznala. Pokiaľ to so skin-care myslíte naozaj vážne, vašej pozornosti by nemali uniknúť ani populárne plátenné masky. Vyberať môžete zo štyroch radov: SuperFruits, Korean Heritage, Ferment Beauty a SciBeauty. V každej nájdete niekoľko typov masiek podľa požadovaného účinku od hydratácie, cez spevnenie pokožky až po jej rozjasnenie, takže na svoje si príde naozaj každý.

- reklamná správa -