Presunúť na hlavný obsah

Krásna Helga z Dunaja je úplne iná v súkromí ako ju poznáte zo seriálu: Čo ste o Jane Majeskej netušili?

Slovenské celebrity

Talentovaná, sympatická a krásna. Aj taká je Jana Majeská, ktorá aktuálne stvárňuje jednu z hlavných postáv v obľúbenom seriáli Dunaj, k vašim službám. Aká je však v súkromí? A má vôbec niečo spoločné so seriálovou Helgou?

Je láskavá, kreatívna, milá a na nejaké konflikty v živote nemá čas

Známa a obľúbená herečka Jana Majeská je na slovenskej scéne mimoriadne úspešnou a žiadanou. A my sa ani nedivíme. Je neskutočne talentovaná a každá úloha, ktorej sa zhostí jej ide bravúrne. Vlastne vždy chcela byť herečkou. Mala však aj záložný plán a ak by ju na herectvo nevzali, videla sa ako učiteľka slovenčiny. 

Čítajte tiež: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov

Náš umelecký svet má šťastie, že do neho Janka patrí. Z posledných úloh si môžete jej postavu pamätať najmä z Druhej šance a zo seriálu Dunuja, k vašim službám, ktorý je jej srdcovkou. Stojí v ňom po boku Jána Koleníka, pričom stvárňuje jeho manželku.

Ide o postavu chladnej a neprístupnej Nemky, Helgy Klausovej. Hoci sa jej zhostila excelentne, v súkromí je krásna herečka úplne iná a s touto postavou nemá vôbec nič spoločné. 

 

Viac ako 18 rokov tvorí pár s charizmatickým hercom Marekom Majeským a sú rodičmi dvoch nádherných dievčatiek. Jana je milá, láskavá, veľmi citlivá a zároveň aj zábavná. Vlastne presný opak postavy v Dunaji. Kedy môže užíva si chvíle s dcérkami a manželom.

Čítajte tiež: Apres ski outfity priamo zo svahu: Dominika Navara Cibulková na foto ako z katalógu, štýlová Monika Marešová a ďalšie

Radi cestujú, chodia do galérií, múzeí, kina, či na prechádzky do lesa. Ema a Hanka sú už skvelé parťáčky a rodičia z nich majú obrovskú radosť. Nakoľko sú Jana aj Marek pracovne vyťažení, snažia sa vychutnať si spoločné momenty čo najintenzívnejšie a najkrajšie. Na nejaké konflikty a škriepky u nich nie je čas. Azda aj to je recept na stabilné a šťastné manželstvo!