Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Speváčka Kristína jednou z hviezd Česko-Slovenského plesu 2024: Aké šaty si vyberá na plesovú sezónu?

Slovenské celebrity

Slovenská speváčka Kristína si plesovú sezónu užíva viac kvôli ľuďom než plesovým róbam. Už o pár dní bude jednou z hviezd na jubilejnom 10. ročníku Česko-Slovenského plesu 2024.

V pražskom Obecnom dome oslávi 17. februára 2024 Česko-Slovenský ples svoje desaťročné jubileum. Tradičné stretnutie významných osobností z oblasti kultúry a umenia, vedeckého, podnikateľského, diplomatického a politického života opäť pripomenie vzájomnosť a otvorí priestor na utuženie priateľských vzťahov medzi Českou republikou a Slovenskou republikou. Aj pri svojom jubileu pripomenie ples významné kultúrno-spoločenské, politické a historické udalosti.

Čítajte viac: Blíži sa jubilejný Česko-Slovenský ples 2024, ktorý oslávi 10 rokov: Pripomeňme si najkrajšie róby minulých ročníkov

 

 

Speváčka Kristína jednou z hlavných účinkujúcich

Rozmanitosť talentov a záujmov, melodická popová hudba i široký záber od klasickej hudby až po jazz a pop. Týmito spojeniami by sa dala charakterizovať dvojica súčasných umelcov, ktorí budú taktiež hlavnými hviezdami Česko-Slovenského plesu. Slovenská speváčka Kristína a český spevák, skladateľ, producent a herec Ondřej Gregor Brzobohatý sa výrazne podieľajú na hudobnej scéne nielen vo svojej domovskej krajine, ale aj v zahraničí.

Aké šaty bude voliť na Česko-Slovenský ples 2024? 

Kristína sa na plesovú sezónu vždy starostlivo pripravuje a nič nenecháva na náhodu. Ako speváčka musí dbať nielen na vzhľad, ale aj na pohodlie, keďže jej úlohou je zabávať prítomných hostí. „Šaty ešte ladím, aby som sa v nich pri mojom vystúpení a piesňach cítila na pódiu dobre. Určite budú krásne, elegantné. Mám veľa tanečných vecí, takže vyberám,“ prezradila nám v rozhovore. 

Neprehliadnite: Plesová sezóna 2024 je v plnom prúde: Inšpirácie na šaty ako z rozprávky pre modernú princeznú

O tom, že jej vzťah k móde je kladný, sme sa presvedčili už niekoľko krát. Známa Slovenka inklinuje k ľudovej tvorbe a tradíciám, nielen v tvorbe, ale aj v obliekaní. V minulosti sme ju mohli vidieť práve v tomto štýle a preto je zatiaľ otázne, v čom sa objaví v sobotu na spomínanom jubilejnom plese. „Ak by som išla na ples sa baviť, tak by som išla v dlhých ako sa nosia na plese šaty. Ako speváčka pri mojich piesňach, ktoré ľudia poznajú, že sú rýchle ako Horehronie, Ta ne, Si pre mňa best, V sieti ťa mám – to sú všetko piesne, kde ja lietam po pódiu. Preto je pre mňa kratšia dĺžka šiat príjemnejšia a pohodlnejšia, ako byť sama sebou,“ vysvetlila a zároveň dodala, ktorá farba patrí medzi jej najobľúbenejšie a čo si na plesoch najviac užíva. Pozrite si celý rozhovor.