Presunúť na hlavný obsah

Hviezdne páry, ktoré prekonali neveru a stále sú spolu: Toto je ich recept ako sa cez to preniesť

Zahraničné celebrity

Vo vzťahu si prešli skutočne náročnými obdobiami, no dokázali zažehnať aj krízy a svoju lásku udržať. Ktoré dvojice prekonali neveru a sú stále spolu?

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

Aj hviezdna Sarah Jessica Parker, ktorú mnohí vnímajú ako ikonickú a jedinečnú Carrie Bradshaw si skúsila v reálnom živote ako chutí nevera. So svojím hereckým kolegom, Matthewom Broderickom je už viac ako 26 rokov. Sú trojnásobnými rodičmi a hoci pôsobia ako absolútne dokonalý pár, mali aj náročné obdobia.

Čítajte tiež: Tieto veci ste o Kim Kardashian (ne)vedeli: Jej vzorom je Jennifer Lopez, má fóbiu z fotiek od paparazzov a jej najkratšie manželstvo trvalo 72 dní

Počas nakrúcania Sexu v meste, mal Matthew veľmi intenzívnu aférku. Tú bulvár expresne rýchlo však odhalil. A aj keď to v tom čase medzi dvojicou nevyzeralo najlepšie, celé to ustáli a našli si k sebe opäť cestu.

Victoria Beckham a David Beckham

Manželia Beckhamovci sú rozhodne jedným z najstabilnejších párov v Hollywoode. Začali si spolu v roku 1999 a sú spolu dodnes. Áno, Victoria bola síce ochotná tolerovať jeho údajné aférky, ale v čase, keď sa to pretriasalo v médiách to skutočne vyzeralo, že pár pôjde od seba.

No oni to dokázali dať dokopy. Dnes tak patria medzi najspokojnejšie a najharmonickejšie dvojice svetového showbiznisu. Skrátka majú medzi sebou silné vzájomné puto.

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Tento príbeh lásky je skutočne výnimočný a intenzívny. Skrátka ako vystrihnutý z hollywoodskeho filmu. Hoci sa hovorí, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky, oni to urobili. V roku 2004 zrušili zasnúbenie a v tom čase sa skloňovala práve tretia osoba, ktorá do ich vzťahu zasiahla. No a trvalo takmer dve desaťročia, aby sa dali dokopy. Jednoducho dali druhú šancu láske a pochopili, že sú jeden pre druhého stvorení. V jednom z rozhovorov sa Jenn pýtali ako by reagovala, ak by dnes prišla na to, že jej bol Ben neverný. Či by bola racionálna, alebo násilná. 

"Myslím, že by som jednoducho odišla."

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian ako herečka: Jej herecká kariéra bude vraj pokračovať v tomto ženskom filme

A aký je recept týchto dvojíc ako všetko ustáť? Jednoducho vzájomná tolerancia, pochopenie, rešpekt a láska. To sú ingrediencie úspešného a šťastného vzťahu.