Presunúť na hlavný obsah

Štýlovo na pilates: Oblečte si outfity, s ktorými vás táto cvičebná rutina začne baviť

Fitness

Pilates si vďaka prepracovaným a moderným strihom oblečenia doslova zamilujete a stane sa vašou pravidelnou cvičebnou rutinou.

Pilates a joga sú neodmysliteľnou súčasťou moderných žien po celom svete. Nie nadarmo sa hovorí, že práve vďaka reformerom sa krásne tvaruje postava. Pri týchto cvikoch totiž posilňujete svaly, ktoré pri inom športe nevyužívate a tak často ani neviete, že ich máte. Krásne vyrysované, ale stále ženské telo je potom ako za odmenu.

Inšpirujte sa tiež: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol

Na cvičenie pilatesu

V novej kolekcii H&M sa objavili práve úbory na cvičenie jogy a pilatesu. Športový trikot z funkčných materiálov poskytuje voľnosť pohybu a komfort pri cvičení. Tento nadčasový kúsok v čiernom vám vďaka ľahkosti materiálu dokonale splynie s telom. Je podšitý a odhalený chrbát tvoria tenké vodorovné pásiky.

Športová výbava do štúdia

Športová taška do gymu, na ktorú sa dá upnúť jogamatka. Oysho sa dlhodobo venuje a podporuje práve ženy, ktoré si zamilovali pilates. Nájdete v ňom celú výbavu, ktorá by vám v pilates štúdiu nemala chýbať, vrátane špeciálnych ponožiek či podprseniek. 

Presun do štúdia 

Je dôležité, aby ste sa už počas presunu do štúdia či gymu cítili komfortne a odľahčene. Lifestylové športové oblečenie a obuv vás dokonale naladia na aktivitu. Najnovší model tenisiek New Balance 9060 v unisexovom čiernom prevedení sú sviežim a inovatívnym prístupom k lifestylovej obuvi. Päta z odolnej gumy zaisťuje vynikajúcu priľnavosť na akýkoľvek povrch.

Neprehliadnite: Najštýlovejšie tenisky celebrít valcujú internet: New Balance nosia bežní smrteľníci a hodia sa k športovému outfitu i ku klasike