Presunúť na hlavný obsah

Jarný rituál krásy ako prebudiť vašu pleť: Vďaka týmto trom krokom získate na pohľad vzhľad bábiky

Krása

Doprajte vašej pleti starostlivosť v podobe prekrvenia, ale aj relaxu a prebuďte ju. Odmenou bude rozjasnená tvár pripomínajúca pleť bábiky a svieži pocit spojený s jarou.

Pleť je po zime unavená, mdlá a bez života. Preto sme si pre vás pripravili jednoduchú beauty rutinu, vďaka ktorej pleť prekrvíte, obnovíte jej kožnú bariéru a vo výsledku ju opticky rozžiarite ako pleť bábiky. Dôležité je nájsť si kúsok času pre seba a dopriať pleti po namáhanom dni relax a pokoj.

Rozjasňujúca maska na tvár ako elixír mladosti

Nová  rozjasňujúca textilná maska na tvár od NIVEA je elixírom mladosti a krásy. Rozmaznáva pleť vďaka obsahu bambuckého masla, arganového oleja. Pleť okamžite vyživí, zjemní a zbavuje ju známok únavy. Svoju beauty rutinu môžete obmieňať aj s ostatnými maskami ako je hydratačná maska s kyselinou hyalurónovou alebo detoxikačná maska pre hĺbkové čistenie pomocou čierneho uhlia a čierneho čaju.

Reklamná zmienka NIVEA.

Relaxačná masáž pre vašu pleť

Masážna pomôcka na tvár Gua Sha Rose Quartz od Revolution Skincare vyrobená z ruženínu má upokojujúce účinky pre vašu pleť. Vďaka tvaru trojky sa prispôsobí každej línii tváre a dokonale ju prekrví, čím sa následne pleť uvoľní. V kombinácii so skin care rutinou pomáha k lepšiemu vstrebávaniu do hĺbky pleti, pričom výsledkom je rozjasnená pleť. 

Hodvábna maska na tvár

Levanduľová maska na tvár Holistic Silk (Beautysecret.sk) vyrobená z vysoko kvalitného morušového hodvábu pripraví pleť na relax a zároveň prispieva k spomaleniu tvorby vrások. Zmierňuje pocit napätia a stresu, ktorý si v sebe nosí vplyvom uponáhlaného životného štýlu každý z nás.