Presunúť na hlavný obsah

Retro sviatok, ktorý je však krásnou oslavou ženy: Čím potešiť tú, na ktorej vám najviac záleží?

Zábava

8. marec je dňom, ktorý spája všetky ženy. Tie single, zadané, citlivé, emotívne, výbušné, ale aj dobrodružné, či rodinné typy. Hoci ho mnohí považujú za prežitok, jedno je isté. Prečo nenájsť nejakú drobnosť, ktorou vyčarujete úsmev na tvári?

Sviečky pre milovníčky dizajnu

Sviečka je darčekom, ktorým nielenže nič nepokazíte, ale naozaj si ženu získate. Navyše tieto z dielne Radua Crystal spája láska k remeslu, tradíciám a rodine. Sú vegánske, vyrobené zo sójového vosku s dávkou prírodných esencií, čím vdýchnu domovu jedinečnú atmosféru.

No a takisto sú upcyklovateľné, nakoľko ich po vyhorení využijete ako misku na müsli, šalát alebo polievku. Čiže pre milovníčky dizajnu a eko sveta, ideálny darček. 

Kvetinové obrazy pre estétky

Ženy milujúce krásne detaily, majúce v sebe jedinečnú vizualitu, rozhodne potešia kvety. Avšak tak trochu inak, ako sú bežne zvyknuté. Skúste namiesto klasickej kytice siahnuť po niečom, čo vydrží.

Kvetinové obrazy sú nielen nádherné, ale skvele nimi dotvoríte jedinečný dizajn domova a vdýchnete miestu, ktoré milujete nový život.

Niečo pre romantické duše

Ak máte po svojom boku romantickú dušu, určite jej urobíte radosť knižným debutom pouličného básnika Šimona Ondruša. Kniha Samoláska a spolulásky je zrkadlom vzťahov či skôr ich úlomkov. V rozhovoroch muža a ženy sa jagajú fragmenty samolásky, čriepky škriepok, ale i poetických okamihov nehy a spolulásky.

Divadelná hra so slovami, avšak bez deja, zachádza až tam, kde slová prestávajú byť hrou a tí vo vzťahu sa už nevzťahujú. 

Čokoláda pre ozajstné gurmánky

Oslávte ženy vo svojom živote tým najlepším jedinečným darčekom - Lindt LINDOR. Urobte im radosť neodolateľne jemnými pralinkami LINDOR od švajčiarskych majstrov čokolády Lindt, pretože každá žena si zaslúži byť oslavovaná tou najlepšou čokoládou. Darujte jedinečnú chvíľku ku Dňu žien. LINDOR - medzi čokoládami je ako tekuté zlato I Lindt.

Reklamná zmienka Lindt.