Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Dominiky Cibulkovej čoskoro oslávi 1. rok: Dominika už stihla po pôrode schudnúť 14 kíl

Slovenské celebrity

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková si vždy priala vlastnú rodinu a dočkala sa chlapčeka i dievčatka. Jej dcéra Ninka už o pár dní oslávi 1. rok. Takáto je rozkošná, veď posúďte sami.

Dcéra Dominiky Cibulkovej čoskoro oslávi 1. rok

Dominika našla po boku svojho manžela Michala Navaru vytúžený pokoj a šťastie. Po náročnej kariére tenistky si materské a rodinné povinnosti vychutnáva plnými dúškami. Takto pred rokom do ich života pribudla k synčekovi Jakubkovi aj dcéra Ninka. Tá sa za rok poriadne zmenila, ako to už býva pri malých bábätkách. Práve za prvý rok prechádzajú najväčšími zmenami a približne okolo jedného roka sa už začína ukazovať, na koho sa podobá. 

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Dominika už stihla po pôrode schudnúť 14 kíl

Výraznou zmenou prešla aj samotná Dominika, ktorá sa vydala na cestu premeny tela. Ako každá mamička, aj ona po dvoch pôrodoch mala inú postavu a po pár mesiacoch od pôrodu Ninky sa rozhodla, že začne chudnúť pod dohľadom odborníkov. 

Dominika sa začala zdravo a vyvážene stravovať. Jej krabičkovú diétu zverejňuje na sociálnej sieti Instagram, kde fanúšikovia nájdu konkrétne príklady jedál podľa kalorických tabuliek. Ako iste vieme, najdôležitejšia rovnica pri chudnutí je, že príjem musí byť nižší ako je výdaj. Bývalá tenistka, ktorá je zvyknutá na prísny režim a keď sa chce, vie mať pevnú vôľu, sa rozhodla, že celú cestu bude mapovať, aby mohla inšpirovať aj ostatné ženy, ktoré majú záujem niečo so sebou robiť a netrápiť sa pritom nezmyselnými diétami. Podarilo sa jej schudnúť už 14 kíl a ako sama prezradila, ešte ju čaká 9 kíl k vytúženému cieľu, aký si do leta dala. My jej držíme palce a budeme jej premenu naďalej sledovať.

Mohlo by vás zaujímať: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov