Presunúť na hlavný obsah

Najaktívnejšia dámska jazda je späť! A tento rok aj s Janym Landlom!

Zdravie a relax

Zabudnite na každodenné povinnosti a príďte si užiť dámsku jazdu a čas len pre seba na Justwoman! 23.6.2024 sa na Divokej vode môžete tešiť na celodenný program pod taktovkou Janyho Landla, Zuzky Maďari, 4km fun run, paddleboarding a ešte oveľa viac! Odložte starosti a príďte načerpať novú energiu medzi nás, ženy.

Bratislava, 11. marca 2024 – V dnešnej uponáhľanej dobe, kde kladieme dôraz na zdravý životný štýl, predstavuje spojenie jogy a fyzioterapie optimálnu cestu k celkovému pohodliu tela a mysle. S pýchou vám predstavujeme inovatívny prístup k cvičeniu, ktorý kombinuje odborné vedenie fyzioterapeuta s bohatou jogínskou tradíciou.

Podujatie Justwoman v spolupráci s partnerom Bella, Michalom Krajníkom, skúseným fyzioterapeutom slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, a známou slovenskou jogínkou Zuzanou Maďari, prichádza s jedinečnou sériou siedmich videí, ktoré vás naučia cvičiť jogu s ohľadom na fyzioterapiu. Táto kombinácia sa stáva kľúčovým prínosom pre vaše telo a zdravie.

Vstupenky na Predpredaj.sk.

Čo by ste povedali na metódu, ktorá spojuje hĺbkovú jogu so zdravotnými výhodami fyzioterapie? Naše videá predstavujú presne túto inováciu. Nechajte sa inšpirovať a naučte sa jedinečné asány, ktoré zdokonalia vaše telo a uvoľnia vašu myseľ. Odborné vedenie Michala Krajníka a Zuzany Maďari zabezpečí, že každý krok bude presne smerovať k dosiahnutiu optimálneho zdravia.

Prečo práve táto joga uzrela svetlo sveta?

Podujatie Justwoman je jedinečným zážitkom pre každú ženu na Slovensku, ktoré v rokoch 2017-2019 lákalo stále väčší počet žien. Mnohé z nich vnímali toto podujatie ako štartovaciu čiaru na ich ceste k zdravému životnému štýlu. Organizátori sa preto zamýšľali nad tým, ako program prispôsobiť tak, aby oslovil nielen začiatočníkov, ale aj skúsené "bombardérky".

JUSTWOMAN 2024 - Podujatie, kde vás do varu dostane Jany Landl!

Vstupenky na Predpredaj.sk.

Nielen fyziojoga bude tento rok súčasťou Justwoman! Patronát nad tréningovým programom prevzal známy Jany Landl s podporou špičkových trénerov z programu LIVE ENERGY. Tešte sa na nezabudnuteľný zážitok pre vaše telo a myseľ!

Nezmeškajte toto celodenné podujatie pre ženy, ktoré sa uskutoční 23. júna na Divokej Vode v Čunove! Lístky sú dostupné v predpredaji, a ich cena bude postupne stúpať. Zarezervujte si svoje miesto a pridajte sa k nám na dni plné zábavy, cvičenia a oddychu v spoločnosti špičkových odborníkov a trénerov. JUSTWOMAN 2024 - kde fyziojoga stretne vášnivého Jany Landla!

Vstupenky na Predpredaj.sk.

- reklamná správa -