Presunúť na hlavný obsah

Kultová kolekcia venovaná maľbe Eviva L'arte: Poznáte majstrov obdobia renesancie?

Feminity

Renesancia bola obdobím rozkvetu umenia a tvorivosti na mnohých úrovniach. Z nej čerpá aj MEDICINE a predstavuje Eviva L'arte. Kolekciu, ktorá vzdáva hold tomuto obdobiu a majstrom jeho doby. Kolekcia Medicine nie je len o oblečení, ale predovšetkým o interpretáciách majstrovských diel veľkých majstrov renesancie, akými sú napríklad Dürer, Bruegel, Da Vinci alebo Bosch.

S Eviva L'arte značka znovu objavuje ich diela a ukazuje ich netradičným, niekedy prekvapivým spôsobom, čím vnáša esenciu tohto zlatého veku umenia do každodenného života. 

Značka robí dokonca krok napred, pretože sa neobmedzuje len na originálne diela - kolekcia odevov a doplnkov zahŕňa aj interpretácie renesančných výjavov a príbehov, ktoré vytvorili neskorší umelci. Ide o jedinečné spojenie klasickej estetiky s inovatívnym prístupom k zobrazovaniu umenia. 

S Eviva L'arte, Medicine pozýva do svojho sveta nielen milovníkov umenia, ale aj všetkých, ktorí hľadajú jedinečné spôsoby, ako sa vyjadriť. Objavte jedinečné tričká, košele, blúzky, bundy, sukne, šaty a unikátne doplnky, ktoré vám umožnia vytvoriť originálny štýl na všetky príležitosti. Každý model v kolekcii odráža jedinečný charakter renesančnej inšpirácie a spája históriu, remeselnú zručnosť a súčasný štýl. 

Eviva L'arte nie je len o móde, ale aj o jedinečnom príbehu umeleckého dedičstva, ktoré sa neustále posúva a je zdrojom inšpirácie. Kolekcia, ktorú tvorí široká škála modelov, zaručuje, že si v nej nájdete niečo pre seba a ľahko spojíte svet módy a umenia originálnym spôsobom.  Kolekcia je k dispozícii online na www.wearmedicine.sk a v kamenných predajniach. 

- reklamná správa -