Presunúť na hlavný obsah

Vybavte jarné nákupy originálnych kúskov v HalfPrice

Móda a krása

Keď ste ten typ, ktorý sa najlepšie zabaví pri objavovaní nových trendových kúskov a kombinácií, bude pre vás HalfPrice ekvivalentom cukrárne plnej voňavých, nadýchaných zákuskov. Na-zje-de-nie!

Je pre vás stojan s oblečením ako otvorená kniha plná voňavých stránok? Poďte si zalistovať v obsahu stojanov v HalfPrice. Končíme s metaforami, v niektorej z „nakupovacích“ emócií ste sa snáď našli, no to, čo sľubujeme nájdete v OFF PRICE multibrandovom reťazci HalfPrice.

 

Nakupovanie tu nebude len nudná povinná jazda, rátajte skôr s tým, že vám bude spôsobovať nepretržité zimomriavky. Obočie sa vám bude pomaly a niekedy aj veľmi rýchlo dvíhať, keď si v hlave spojíte značku a cenu, za akú by ste kúsok, ktorý práve držíte v ruke mohli mať!

Na nakupovanie v multibrandovom reťazci a fakt dosť veľkých predajniach plných oblečenia, obuvi, bytových doplnkov, športových potrieb a aj hravých maličkostí pre domácich miláčikov HalfPrice si spravte čas a zapamätajte si jednoduché pravidlá.

 

1. Kto zaváha, nemá.

2. Kto si počká, ten sa dočká.

 

Vysvetlime.

 

Tovar v obchode pochádza priamo od výrobcov alebo dodávateľov známych svetových značiek, ktorých počet už prekročil tri tisícky. Módni nadšenci a nákupcovia pracujúci pre HalfPrice ho priamo „pri zdroji“ získavajú v limitovaných počtoch od módnych domov ako Prada, Moschino či Pinko, no vyjednávajú tie najvýhodnejšie ceny aj u výrobcov vašich obľúbených značiek. K svojim novým Vansom či Adidasom sa tak dostanete za zlomok ceny odporúčanej výrobcom pre svetový a slovenský trh.

 

Tu sa však dostávame k zápletke. Z každého tovaru je v predajni len limitovaný počet kusov – aplikujte pravidlo číslo jedna. Ceny jednotlivých položiek pravidelne klesajú a módne originály čakajú na moment, kým cena a produkt nedosiahnu perfektný „match“ s vašimi predstavami – aplikujte pravidlo číslo dva. Keď to ešte viac zjednodušíme, v HalfPrice je výpredaj každý jeden deň a svoje módne originály tam zoženiete za zostatkové ceny.

 

 

Vašu nákupnú matematiku si musíte vyladiť podľa svojich aktuálnych potrieb a budgetu. Niekedy sa počkať oplatí a kúsok na cene klesne, inokedy vám môže zostať len spomienka na to, ako výborne by sa vám „TÁ“ mikina alebo „TIE“ šaty boli hodili, keby ste nezaváhali.

 

Vďaka tomu sa tovar v predajni rýchlo obmieňa a nestane sa vám, že by bol HalfPrice dvakrát po sebe ten istý. Vyberte sa na dobrodružný lov, nakŕmte podnetmi svoje oči, potešte sa cenami, ktoré by ste nečakali a v červenej taške si domov odneste svojich nových módnych miláčikov. A nebojte sa, s plnou taškou značkových kúskov vám zostane aj na koláč a pressko v cukrárni, ktorú spomíname na začiatku.

 

Spravte si pred prichádzajúcou jarnou a letnou sezónou radosť a odmeňte sa nákupom v jednej z predajní HalfPrice na Slovensku.

 

Obrovské „ihriská“ pre lovcov módnych vychytáviek nájdete na nábreží Dunaja v Bratislavskej Eurovea II, v nákupnom centre Galéria Promenáda v Nitre, vo Zvolenskej Európe SC, Žilinskom nákupnom centre Mirage a v prešovskom Eperia Shopping Mall.  

 

- reklamná správa -