Presunúť na hlavný obsah

Privítajte letné dni s vôňou Sunlit Clementine & Vetiver: Duševný pokoj v obklopení slnkom zaliatej prírody

Krása

Molton Brown, britskí výrobcovia vôní, vás pozývajú na užívanie si každého dňa nekončiaceho leta so Sunlit Clementine & Vetiver – novou citrusovo-drevitou kombináciou s prirodzenou príťažlivosťou.

Privítajte letné dni prinášajúce duševný pokoj, v obklopení zvlnených kopcov so zrelými citrusovými stromami, ktoré sú zahalené do tepla letného slnka.

Hmlistý ranný vzduch prežiarený vibráciami sviežej energie iskrivé klementínky. Šťavnaté mandarínky a limetky. Teplo krémových figových listov a pražené lieskové oriešky sa plynule rozvetvujú do prírodne zemitých tónov machu a najhlbšieho bourbonského vetiveru, ktorý je ďalej obohatený o charakteristický tón Eau de Parfum, prinášajúci vôňu dymovú hĺbku v pozadí s koženo-semišovými akcentmi.

Molton Brown Sunlit Clementine & Vetiver EdP Parfumová voda (EdP) ✔️ online | DOUGLAS

Pri nákupe produktov Molton Brown nad 69€ dostanete zdarma sadu miniatúr telovej starostlivosti.*
*Ponuka platí od 18.4. 2024. Výber darčeku podľa dostupnosti a po konzultácii personálu.

Sunlit Clementine & Vetiver EDP

Zvlnené kopce zrelých citrusových stromov zaliate zlatým slnkom. Hmlistý ranný vzduch, jasne vibrujúca sviežou energiou iskrivé klementínky, šťavnaté mandarínky a limetky. Teplé, krémové figové listy a pražený lieskový orech sa plynule rozvetvujú do prírodných zemitých tónov machu a najbohatšieho vetiveru; vlečený chodník ľahkého zdokonaľovania. Prežite každý deň v nekonečnom lete; žite šťastný život.

Doprajte si sviežu a sofistikovanú vôňu s citrusovou parfumovanou vodou, jemne žiariacou pikantnou klementínkou a mandarínkou, jemným kosatcom a charakteristickým zemitým tónom jedinečného, udržateľného bourbonského vetiveru.

100% vegánske zloženie*, vyrobené v Anglicku, bez parabénov, zodpovedne vyrobené.

* Bez prísad živočíšneho pôvodu

Sunlit Clementine & Vetiver EDT

Užite si hmlistý letný pocit po celý rok s citrusovou toaletnou vodou, ktorá je naživo naplnená povzbudzujúcou kombináciou svetlej klementínky a mandarínky, spolu s krémovými figovými listami a bohatým, udržateľným bourbonským vetiverom.

100% vegánske zloženie, vyrobené v Anglicku, bez parabénov, zodpovedne vyrobené

* Bez prísad živočíšneho pôvodu

Sunlit Clementine & Vetiver Bath & Shower Gél 300ml

S oživujúcim citrusovým telovým umývaním je vždy leto; uvoľnite sa do uvoľneného, ale rafinovaného rituálu s parou čerstvo vylisovanej klementínky, zelených figových listov a najbohatšieho kvalitného dymového akcentu bourbonského vetiveru z udržateľných zdrojov. Mandarínkové a limetkové esenciálne oleje pochádzajú z udržateľných zdrojov vedľajších produktov džúsového priemyslu. V porovnaní s väčšinou esenciálnych olejov, ktoré sa typicky extrahujú pomocou hydrodestilácie, sú šupky lisované za studena, aby sme udržali kvalitu vône na tej najčistejšej úrovni.

100% vegánske zloženie

Netestované na zvieratách

Vyrobené v Anglicku

Bez parabénov

Zodpovedná výroba

Sunlit Clementine & Vetiver BODY LOTION

Zvlnené kopce zrelých citrusových stromov zaliate zlatým slnkom. Hmlistý ranný vzduch, jasne vibrujúca svieža tvárou iskrivé klementínky, šťavnaté mandarínky a limetky. Hydratačné citrusové telové mlieko prekypujúce žiarivou klementínkou, krémovými figovými listami a vysoko kvalitnou dymovou stopou bourbonského vetiveru z udržateľných zdrojov; či už používate po sprche alebo samostatne, naneste toto ľahké zloženie na pokožku pre šťastný pocit „leta po celý rok“.

Táto vôňa je obohatená o recyklované mandarínkové a limetkové kôry, lisované za studena ako vedľajší produkt procesu výroby šťavy, čo pomáha olejom zachovať ich pôvodnú vysokú aromatickú kvalitu.

100% vegánske zloženie

Bez prísad živočíšneho pôvodu

Vyrobené v Anglicku

Bez parabénov

Zodpovedná výroba

- reklamná správa -