Presunúť na hlavný obsah

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2024

Modeling

Castingy tour sa uskutoční v dňoch od 24. apríla do 28. apríla v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 23 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 25 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude všetkými castingami sprevádzať.

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí: “Som veľmi rád, že Schwarzkopf Elite Model Look je projekt, ktorý už viac ako 30 rokov dáva mladým ľuďom šancu uspieť v profesionálnom modelingu. Castingy sú vynikajúca možnosť, ktorú ponúkame raz za rok, predstaviť sa vo svojom regióne. Som veľmi hrdý, že sa nám darí budovať dlhodobé kariéry mladým talentom, u ktorých nehľadáme dokonalosť, ale chuť sa realizovať.”

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO, kozmetické prístroje na omladenie pleti značky GESKE, a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy vďaka vynoveným produktom značiek Schwarzkopf Gliss alebo Schwarzkopf Taft. Tento rok prišla značka Schwarzkopf na trh s novým ochranným systémom HaptIQ, ktorý posilňuje vlasovú štruktúru a chráni vlas pred vonkajším poškodením, vďaka čomu sú vlasy až o 100% silnejšie. Okrem modernej technológie predstavuje značka Schwarzkopf tiež svoju novú kampaň, ktorej hlavné motto je „For every you“ – pre každé tvoje ja“, vďaka ktorej sa chce prihovoriť celému spektru spotrebiteľov. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky ARTDECO. Každý záujemca bude mať možnosť vyskúšať aj špikové kozmetické masážne prístroje, vďaka ktorým si môže každý dovoliť luxusnú starostlivosť o svoju pleť za priaznivú cenu.

Vo vybraných mestách predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf, ktorá je už viac než 120 rokov priekopníkom, pokiaľ ide o vlasy, a ktorá neustále pracuje na spojení odbornosti a presnosti. Po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďalší ročník castingov pre Slovenskú republiku sa uskutoční v apríli v týchto obchodných centrách:

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2024 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú ARTDECO, GESKE, kozmetické prístroje, lifestylový internetový magazín FEMINITY a hotel Andaz Prague. Mediálnymi partnermi sú rádio VIVA, magazín EMMA a Bigmedia.

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku v roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac než 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019), či Amélie Konšelová (svetová víťazka Elite Model Look 2021).