Presunúť na hlavný obsah

SodaStream vám šetrí peniaze a jeho príchute bez cukru zas postavu

Zdravie a relax

Viete si predstaviť kombináciu osviežujúcich nápojov bez cukru a bez zbytočného plytvania plastovými fľašami? To je presne to, čo prinášajú light verzie obľúbených príchutí SodaStream! Umožnia vám vychutnať si ten istý osviežujúci zážitok, ale s minimálnym dopadom na vaše krivky a na životné prostredie.

SodaStream je známy svojimi možnosťami vyrábať si doma nielen čerstvú perlivú vodu, ale aj  kvalitné ochutené nápoje. Bez ohľadu na to, či preferujete klasickú sladkosť Pepsi, citrusovú sviežosť Mirindy alebo limetkovú príchuť 7UP, môžete si byť istí, že ani ich verzie bez cukru -  Pepsi Max, Mirinda Light a 7Up free, vás nezradia. Pri odporúčanom dávkovaní získate až 9 litrov nápoja s originálnou príchuťou bez vláčenia jednorazových PET fliaš z obchodu a späť na recykláciu.

Štartovací balík príchutí Pepsi, Mirinda a 7Up bez cukru dostanete na sodastream.sk v zvýhodnenej sade!

Miešajte a skúšajte

Nebojte sa popustiť uzdu fantázii a experimentovať s miešaním príchutí, aby ste vytvorili vlastné unikátne kombinácie, ktorými potom prekvapíte vašich blízkych a priateľov.

Skúste napríklad expresné osvieženie Pepsi Max Berry Bliss alebo Citrus Mimosa Koktail

Na Pepsi Max Berry Bliss potrebujete

  • 150 ml perlivej vody s príchuťou SodaStream Pepsi Max
  • Čerstvé jahody
  • Čerstvé maliny
  • Ľad

Z ľadovo studenej vody a príchute SodaStream Pepsi Max si pomocou prístroja SodaStream pripravte ochutený nápoj do fľaše. Do polovice vysokého pohára dajte čerstvé ovocie, pár kociek ľadu a všetko zalejte ochuteným nápojom. Dobre premiešajte a nechajte sa prekvapiť príjemnou kombináciou sladkej chute a ovocnej sviežosti.

Na Citrus 7Up free Mimosa Kokteil potrebujete

  • 100 ml pomarančového džúsu
  • 150 ml perlivej vody SodaStream s príchuťou 7Up free
  • Med
  • Lístky mäty, koliesko pomaranča

Do pohára na sekt dajte za lyžičku medu, nalejte poriadne studenú perlivú vodu s príchuťou 7Up free a na záver dolejte vychladený pomarančový džús. Hotový nápoj dozdobte kolieskom pomaranča alebo lístkom čerstvej mäty.

Zelená voľba pre planétu

Okrem toho, že light príchute od SodaStreamu vám poskytujú možnosť vychutnať si osviežujúce nápoje bez zbytočných kalórií, ponúkajú aj ekologické výhody. Pomocou SodaStreamu znižujete množstvo plastového odpadu, vyprodukovaného v dôsledku denného pitia nápojov v jednorazových PET fľašiach, a súčasne v dlhodobom horizonte ušetríte aj peniaze. Fľaše SodaStream sú totiž vyrobené z BPA FREE plastov a určené na sýtenia až počas 3 rokov. Takto jednoducho sa dá výrobou domácej perlivej vody a ochutených bublinkových nápojov prispievať k ochrane životného prostredia.

 

- reklamná správa -