Presunúť na hlavný obsah

Let's Dance 7. kolo: Známy olympionik Matej Tóth s manželkou, zabávač Jovinečko s priateľkou a ďalší

Slovenské celebrity

Siedme kolo tanečnej show Let's Dance sa nieslo v originálnom duchu výmeny tanečných partnerov. Šestica párov to má s blížiacim sa finále čoraz náročnejšie. Kto všetko si nenechal ujsť nedeľný premiérový večer a objavil sa na červenom koberci?

Tanečná show Let's Dance každú nedeľu láka k obrazovkám tisícky divákov a na červenom koberci si prichádzajú vychutnať večer plný dobrej nálady a zábavy mnohé známe tváre a osobnosti. Čestné miesto v porote tentokrát obsadila vynikajúca herečka Zuzana Fialová, ktorá sa stala historicky prvou kráľovnou tanečného parketu, vtedy po boku tanečníka Petra Modrovského. Spolu s Tatianou Drexler, Adelou Vinczeovou a Jánom Ďurovčíkom hodnotili výkony tanečníkov v siedmom kole. To bolo výnimočné aj tým, že si po prvý krát súťažiaci vymenili partnerov. 

Čítajte: Let's Dance 6. kolo: Adela Vinczeová zahviezdila v týchto šatách, nová tvár Zuzana Čimová v elegantnej červenej a ďalší

Show napokon musel opustiť tanečný pár Ján Tribula a Natália Glosíková. Finále, ktoré sa uskutoční 5. mája sa blíži a nabudúce už zostáva len päť párov. Pozrime sa, kto všetko si nenechal toto kolo ujsť a ako sa na tento večer pozvaní hostia vychystali. 

Lucia Mokráňová s priateľom


Gabriela Marcinková


Bianka Rumanová a Jovinečko


Matej Tóth s manželkou


Alena Heribanová s priateľom

Martin Novák

Lukáš Kimlička

Daša Mamba Šarközyová


Soňa Mihaličková

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 221 ľudí