Presunúť na hlavný obsah

Módne outfity z MBPFW FW 2024: Štýlová dcéra Dary Rolins, Laura Homolová, elegantná Mária Dušička a ďalšie

Slovenské celebrity

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW 2024 prilákal na prehliadky domácej módnej scény množstvo známych tvárí a influencerov. Ich štýlové kreácie stoja za inšpiráciu, veď posúďte sami.


Laura Homolová

Dcéra speváčky Dary Rolins prišla na fashion week v štýlovom bomberi, ku ktorému obliekla suňu a čierne pančuchy. Z Laury je už malá veľká slečna a veľmi jej to pristalo.

Maria Dušička

Influencerka Maria Dušička stavila na nadčasový štýl v podobe krémového trenčkotu a elegantných lodičiek. Jednoduchosť, ktorá obstojí v čase meniacich sa trendov a vždy bude na žene vyzerať chic.

Denisa Dvořáková

Topmodelka z agentúry Elite Prague Denisa Dvořáková prišla na fashion week v čiernom elegantnom outfite, ktorý "rozbila" zlatou ikonickou kabelkou do ruky. Bolo to veľmi pôsobivé. 

Radka Třeštíková

Spisovateľka, blogerka a právnička Radka Třeštíková skombinovala prvky street stylu do podby bomberu a šiltovky, ktoré vyvážila transparentnými podkolienkami. Oceňujeme originálny prístup k móde.

Veronika Kašáková

Modelka Veronika Kašáková pútala pozrnosť v zvieracom motíve, ktorý sa vracia tento rok na scénu. K dlhej sukni kopírujúcej siluetu prehodila sako a vyhrala sa tak s módou po svojom.

Zuzana Novák Stráská

Modelka a influencerka Zuzana Novák Stráská má vycibrený štýl a to potvrdili aj jej stylingy na fashion weeku. Nezabúda na najmenšie detaily a tentokrát vystúpila zo svojej komfortnej zóny a siahla po farbe.

Alena Pallová

Lekárka a dermatologička Alena Pallová sa ukázala tentokrát v čierno-bielej kombinácii. Smokingové sako s čiernymi mini šatami jej skvelo sadli a so stylingom zladila aj doplnky.

Mirka Dobiš

Influencerka Mirka Dobiš prišla na fashion week v modeli s ostrými širokými ramenami a zvoncovými nohavicami. Jednoduché, pútavé a efektné.

Ktorý styling vás najviac zaujal?

spolu hlasovalo 430 ľudí