Presunúť na hlavný obsah

Košice sa pripravujú na veľkolepú módnu udalosť - CASSOVIA FASHION SHOW

Móda a krása

Pre všetkých obdivovateľov módy a umenia prichádza jedinečná a nezabudnuteľná udalosť. Spojenie módy, tanca a spevu - to všetko ponúka veľkolepá multikultúrna módna show - CASSOVIA FASHION SHOW | SPRING/SUMMER 2024. Premiérový ročník sa koná už 26. apríla o 19:00 v Spoločenskom pavilóne v Košiciach!

Cassovia Fashion show nebude len módna prehliadka - zjednotí  módu s ďalšími formami umenia. “Táto udalosť vznikla s myšlienkou spojiť mladé talenty a vzájomnou spoluprácou vytvoriť show, ktorá opäť prebudí kultúru v Košiciach,” uviedla koordinátorka CASSOVIA FASHION SHOW Marcela Blašková.

Tento večer bude veľkolepým zážitkom. Okrem predstavenia kolekcií návrhárov módnych značiek, sú pripravené aj ohromujúce tanečné a spevácke vystúpenia. Choreografiu show zabezpečí talentovaná Martina Bokšová. Módnou show bude sprevádzať moderátorka Zora Ochodnická a o produkciu sa postará hudobný skladateľ Peter Ďurík. Vstupenky si môžu záujemcovia zakúpiť na Predpredaj.sk.

Viac informácií o CASSOVIA FASHION SHOW

CASSOVIA FASHION SHOW otvorí módna návrhárka Ivana Zuskárová so svojou kolekciou na jar a leto 2024 pod záštitou značky SAVOIRA. “Značku Savoira nesiem v kvalite zahraničných materiálov a elegancie, s dávkou glamúru. Typickým je pre mňa asymetria, spojenie dizajnu a ženskosti, ” v krátkosti prezradila o značke Ivana Zuskárová.

“Savoira bola tvorená s myšlienkou jedinečnosti a krásy žien,” opisuje Ivana Zuskárová. “Je to prenesenie individuality ženy do personalizovaného odevu na mieru. Začínali sme kolekciou v ženskom segmente ako sú plavky a spodné prádlo.” Aktuálne sa Ivana Zuskárová teší z úspechu vysokej elegancie večerných kúskov šiat a pestrosti dizajnov v prvej “ready to wear” kolekcii. Modely z tejto kolekcie budú mať zastúpenie vo viacerých kamenných predajniach na Slovensku, v Česku a vo Viedni, avizovala Ivana. 

Ivanu Zuskárovú projekt CASSOVIA FASHION SHOW oslovil. Je to možnosť ako opäť priniesť kultúru a módu do Košíc, ktorá tu chýba. Takéto udalosti dávajú priestor novým tváram módnej scény, ako aj mojej značke,” vyjadrila svoj pohľad na potenciál projektu. Značka SAVOIRA je aktuálne na trhu druhý rok. “Som vďačná, že práve v mojom rodnom meste so ženami Savoira, mojim tímom modeliek, ukážeme jedinečne prvú kolekciu Jar-Leto ready to wear s najnovšími limitovanými modelmi šiat a predvedieme unikátnu glamour show! Tešíme sa na Vás,” zanechala pozvánku na toto podujatie módna návrhárka Ivana Zuskárová.

Elegancia, luxus a znamenité dizajny sa spoja na móle CASSOVIA FASHION SHOW vďaka slávnemu dizajnérovi AMIT GT, ktorý predstaví svoju kolekciu pod záštitou módneho domu AMIT GT Couture. Svetovo uznávaný módny dizajnér, získal množstvo ocenení za svoje nádherné večerné róby a koktejlové šaty. Jeho modely si obliekli hviezdy ako Rachel Weisz, Eva Longoria a Katrina Kaif. AMIT GT exkluzívne kolekcie sú k dispozícii v luxusných butikoch po celom svete.

  

Pánsku kolekciu na módnej prehliadke predstaví košická značka MANICON. Svojím štýlovým a sofistikovaným dizajnom MANICON vytvára pre svojich zákazníkov jedinečný zážitok, spojený s noblesou a výrazom mužskej dôležitosti. 

Vstupenky sú dostupné na Predpredaj.sk.

Zora Ochodnícka, moderátorka CASSOVIA FASHION SHOW, je uznávaná motivačná trénerka, ktorá pomáha svojim klientom po celom Slovensku upraviť si svoju postavu, jedálniček a celkovo životný štýl. 

Spolupracovala so známymi slovenskými i zahraničnými osobnosťami. Pôso­bila v televízii, rádiách, v reality či talkshow aj s vlastnými reláciami. Na facebookovom profile Fit pohyby so Zorou Ochodníckou pravidelne uverejňuje sériu videí zameraných na cvičenie doma pre každého, kto sa chce venovať svojmu zdravia.

Organizuje víkendové alebo aj týždenné pobyty pri mori, ako aj pravidelné workshopy. “Môj cieľ je priniesť ľuďom možnosť načerpať energiu a zlepšiť svoj životný štýl či už je to prostredníctvom relaxácie pri mori alebo učením sa nových techník a návykov, ktoré im pomôžu dosiahnuť vyvážený a zdravý život," uviedla trénerka na margo organizácie eventov.

Zoru bude počas večera sprevádzať spolumoderátorka Simona Daduľáková, študentka strednej Súkromnej školy umeleckého priemyslu filmová.

Módna prehliadka privíta aj dvoch čestných hostí: Andreu Tatarkovú - modelka a bývalá miss ČSFR 1991 a Milana Kolcuna - hlavný „potulkár“ mesta Košice, autor, režisér a sprievodca. 

Generálnym partnerom CASSOVIA FASHION SHOW je realitno-konzultačná spoločnosť EQUILIBRIO real (www.eqreal.sk). EQUILIBRISTI sú známi svojou profesionalitou a odbornosťou pri sprostredkovaní predaja a kúpy nehnuteľností. 

Okrem toho sa EQ real orientuje aj na rýchly a férový výkup nehnuteľností, development a vytváranie výnimočných príležitostí na prezentáciu nehnuteľností z DELUXE ponuky - čo len zdôrazňuje ich záväzok poskytovať pre klientov komplexné riešenia v oblasti nehnuteľností. Mnohí klienti oceňujú aj skutočnosť, že EQUILIBRIO real poskytuje aj investičné príležitosti s veľmi zaujímavým výnosom pri kontrolovanom riziku.

"Nie sme len realitní špecialisti, sme umelci bývania!" zdôrazňuje generálny riaditeľ spoločnosti, Bc. Richard Gál, RSc. “V EQUILIBRIO real presadzujeme jedinečný prístup k nehnuteľnostiam. Vytvorili sme nový, odlišný, koncept prezentácie nehnuteľností - spojenie umelcov bývania a módy vytvorí unikátnu prezentáciu nielen luxusnej nehnuteľnosti, ale vyzdvihne aj pocit výnimočnosti a predaj či kúpa nehnuteľnosti sa stane zážitkom. Kooperáciou umenia vo všeobecnosti chceme osloviť klientelu aj mimo sezón priaznivého trhu s nehnuteľnosťami či v čase, kedy klienti neplánujú predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť.” EQUILIBRIO real v tomto roku plánuje uskutočniť druhý ročník vernisáže umeleckých diel žiakov a študentov škôl na východnom Slovensku (prečítajte si o prvom ročníku: https://tlacovespravy.sme.sk/c/23244376/vernisaz-byvanie-v-buducnosti-prekvapila-inovativnymi-navrhmi.html), ktorú bude sprevádzať aj panelová diskusia so zaujímavými (aj zahraničnými) hosťami z oblasti architektúry.

Hlavným reklamným partnerom je PROXI - bar & restaurant - dizajnový podnik, ktorý spája ľudí a oslavuje život. Reklamných a mediálnych partnerov nájdete na www.cassoviafashionshow.sk

CASSOVIA FASHION SHOW umožňuje nahliadnuť do sveta módy, elegancie a extravagancie. Už 26. apríla 2024 sa v Spoločenskom pavilóne môžu milovníci “fashion” tešiť na unikátne spojenie módy s kultúrou v jedinečnej multikultúrnej show. Vstupenky sú dostupné na Predpredaj.sk

- reklamná správa -