Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 29.4.-5.5.: Očakávanie úspechu, dávka vášne aj zbavenie napätia

Zábava

Začiatok mája bude veľmi pozitívny voči mnohým znameniam. Je čas nechať pracovať svoje vízie, sny naplno a pustiť sa do ich realizácie.

Baran

Pre Baranov sa aktuálne láska dostáva do centra pozornosti. Či už sú v oddanom vzťahu alebo sólo, vášeň a intenzita sú vo vzduchu. Očakávajte, že pri spojení s partnerom na hlbšej úrovni budú lietať iskry. Navyše nečakané romantické stretnutia môžu viesť k niečomu skutočne magickému.

Býk

Vaša ambiciózna povaha a prirodzené vodcovské schopnosti jasne žiaria, čím si získavate uznanie a obdiv od kolegov aj nadriadených. Pri dôležitých rozhodnutiach sa sústreďte na svoje ciele a dôverujte svojim inštinktom. Tvrdá práca nezostane bez povšimnutia.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Blíženci

Tento týždeň vás hviezdy vyzývajú, aby ste prijali zmenu, komunikovali s jasnosťou a zostali prispôsobivými.  Hektické tempo života môže spôsobiť, že sa budete cítiť rozptýlení, preto si vyhraďte chvíle na všímavosť a sebareflexiu. Venujte sa sebe, svojej rodine a snažte sa pracovať na komunukácii s najbližšími.

Rak

Otvorte svoje srdce a nechajte zažiariť svoju zraniteľnosť, je to kľúč k prehĺbeniu vášho puta s najbližšími. Pomôže vám to tiež vo všeobecnosti vo vzťahoch. O vášeň nebude núdza, no dajte si pozor na flirty, ktoré by vám mohli spôsobiť množstvo problémov.

Lev

V oblasti kariéry tento týždeň predstavuje príležitosti na rast a postup. Neváhajte prevziať nové povinnosti alebo projekty, toto je váš čas zažiariť. Majte  ciele na očiach a nechajte svoje ambície, aby vás poháňali vpred k úspechu.

Panna

Začnite každý deň tým, že si potvrdíte svoje ciele a zámery, predstavíte si, ako ich dosiahnete s dôverou a odhodlaním. Zosúladením myšlienok s túžbami pritiahnete do života príležitosti a požehnania. Pamätajte, že vaše myšlienky vytvárajú realitu, preto si ich vyberajte múdro a sledujte, ako sa vaše sny pretavia do reality.

Váhy

Začiatok mája sa u vás bude točiť okolo peňazí. Pozrite sa pozorne na svoj rozpočet, výdavky a identifikujte oblasti, kde môžete rozumne ušetriť alebo investovať. Vyhnite sa impulzívnym výdavkom a namiesto toho si osvojte obozretný prístup k správe svojich financií. Verte, že vám to z dlhodobého hľadiska veľmi pomôže.

Škorpión 

Dovoľte si zbaviť sa starých zvykov a presvedčení, ktoré vám už neslúžia. Prijmite zmenu ako príležitosť na rast a obnovu. Dôverujte svojej vrodenej schopnosti vstať z úplného dna silnejší a odolnejší ako kedykoľvek predtým. Toto vás povedie k vytúženému úspechu vo všetkých sférach života.

Strelec

Nájdite si každý deň chvíľku na zamyslenie sa nad vecami, za ktoré ste vďační, či už je to láska k rodine a priateľom, príležitosti na rast alebo chvíle radosti. Pestovanie postoja vďačnosti nielenže zvyšuje celkovú pohodu, ale tiež priťahuje viac pozitivity do života. Začnite každý deň s vďačným srdcom a sledujte, ako sa vaša perspektíva posúva smerom k naplneniu.

Kozorožec

V srdcových záležitostiach vás tento týždeň nabáda k trpezlivosti a porozumeniu. Váš partner môže potrebovať ďalšiu podporu alebo priestor a je nevyhnutné rešpektovať jeho potreby a zároveň zostať verný svojim vlastným. Komunikácia je kľúčová, preto neváhajte a vyjadrite svoje pocity otvorene a úprimne. Slobodní Kozorožci, majte otvorené srdce a myseľ.

Vodnár

Teraz máte najlepší priestor prijať svoju individualitu celým srdcom. Vaša jedinečnosť je najväčšou devízou, takže sa nebojte nechať zažiariť svoje skutočné "ja". Buďte otvorení objavovaniu nekonvenčných ciest a dôverujte svojej schopnosti naplánovať si vlastnú. Pamätajte, že je v poriadku vyčnievať z davu a vydláždiť si vlastnú cestu k úspechu.

Ryby

Tento týždeň váš romantický život dostane nový závan. Venuša, planéta lásky prináša harmóniu a náklonnosť do vzťahov. Či už ste single alebo v dvojici, využite príležitosti na prehĺbenie puta a objavovanie spoločných snov. Vyjadrite svoje pocity otvorene a počúvajte s empatiou. Emocionálna zraniteľnosť je vašou najväčšou silou.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním