Presunúť na hlavný obsah

Oslavujte ikonickú sivú farbu s New Balance! „Grey days“ oslavy štýlu, individuality a priestoru byť sami sebou počas celého mája

Móda a krása

Sivá dáva možnosť vyjadriť sa, dáva priestor pre iné farby, pre doplnky, pre vašu osobnosť! Sivá farba bola pre značku New Balance vždy ikonická a práve tieto hodnoty bude počas celého mája oslavovať pod názvom „Grey Days“.

Ako to začalo? 

Počas 80. rokoch minulého storočia spoločnosť New Balance zámerne zaviedla sivú ako hlavnú farbu svojich bežeckých tenisiek.

Tenisky v sivej farbe vynikali medzi konkurenciou a zároveň sa táto farba ukázala ako dokonalý doplnok betónových a asfaltových kulís mestského cestného behu. Zakrátko si ľudia všimli, že sivá vyzerá dobre kdekoľvek. Hoci sa modely v priebehu rokov vyvíjali s neustále sa meniacimi technológiami a materiálmi, sivá farba naďalej stelesňuje nadčasovú kvalitu a štýl značky New Balance v každej podobe.

Sivá farba bude mať svoj vlastný film! 

Ako poctu sivej farbe vydá značka 10. mája krátky film s názvom „Grey Days“, ktorý vzdáva hold všadeprítomnému vplyvu značky New Balance na mnohé aspekty celosvetovej kultúry tenisiek od športu po streetwear a všetko medzi tým. 
K jednému sedemminútovému filmu bude viesť sedem vinetiek, pričom každá vinetka bude zobrazovať iný aspekt histórie značky. Na filme z novej americkej imprintovej série Haiku sa podieľali kreatívni riaditelia Thom Glover a Daniel Wolfe spolu s Elliottom Powerom, kameramanom Normom Li, s dokonale realizovanou retro animáciou zo 60. rokov od Stray London a fotografiou Samuela Bradleyho.

Oslávte Grey Days na www.newbalance.sk/

- reklamná správa -