Presunúť na hlavný obsah

Móda z finále Let's Dance 2024: Manželia Gáboríkovci dokonale zladení, Adela Vinczeová v sexi looku

Slovenské celebrity

Finále Let's Dance 2024 bolo veľkolepým zážitkom nielen pre samotné tanečné páry a účinkujúcich, ale predovšetkým pre divákov a hostí. Vyvrcholenie tanečnej show si nenechali ujsť známe osobnosti, ktoré si na svojich stylingoch dali záležať.

Veľkolepé finále tanečnej show Let's Dance 2024 vyvolalo vlnu pozitívnych reakcií a večer sa niesol v znamení úžasnej nálady a priam excelentných tanečných výkonov troch finalistov. Tanečné páry predviedli to najlepšie, čo sa počas dvojmesačnej show naučili. Odborná porota v zložení Adela Vinczeová, Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík privítali medzi seba špeciálnu porotkyňu, herečku Janu Kovalčíkovú, ktorá sa minulý rok stala so svojím tanečným partnerom Vilémom Šírom víťazmi. 

Tohtoročné Let's Dance a srdcia divákov si získal tanečný pár Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová, ktorí sa stali absolútnymi víťazmi. Zaujímavosťou tiež bola návrhárska spolupráca so štylistkou Zuzanou Kanisovou, ktorá navrhla róby pre moderátorku Luciu Hlaváčkovú a porotkyňu Adelu Vinczeovú. Ako to pristalo pozvaným hosťom si pozrite nižšie.

Lucia Hlaváčková


Adela Vinczeová


Michaela Kocianová


Ivana Gáborík a Marián Gáborík


Petra Dubayová


Jana Kovalčíková


Denisa Dvořáková


Kristína Svarinská 


Klára Issová

Zuzana Kanócz

Ján Ďurica

Naty Kerny


Mirka Dobiš

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 588 ľudí