Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zuzana Kanisová po rokoch v úlohe návrhárky: Na finále Let's Dance obliekla Adelu Vinczeovú a Luciu Hlaváčkovú

Slovenské celebrity

Módna štylistka Zuzana Kanisová mala na finále Let's Dance premiéru a navrhla dva modely, konkrétne pre porotkyňu Adelu Vinczeovú a moderátorku Luciu Hlaváčkovú.

Stylistka Zuzana Kanisová sa rokmi prepracovala na módnej scéne medzi špičku a patrí k profesionálnym štylistkám. Málokto však vie, že začínala ako módna návrhárka, mala vlastnú značku až kým v deväťdesiatych rokoch neprišla vlna fast fashion, ktorej v tom čase konkurovať bolo nesmierne náročné.

Čítajte tiež: Móda z finále Let's Dance 2024: Manželia Gáboríkovci dokonale zladení, Adela Vinczeová v sexi looku

 

 

Po rokoch v úlohe návrhárky

Zuzana je od začiatku súčasťou tanečnej show Let's Dance, v ktorej oblieka odbornú porotu a moderátorov. Často pracuje s lokálnymi dizajnérmi a róby sú zhotovované v ateliéri priamo na mieru. Tento rok bol však výnimkou a na finále navrhla štylistka dva modely, konkrétne pre porotkyňu Adelu Vinczeovú, s ktorou mimochodom spolupracuje už vyše dekádu, a moderátorku Luciu Hlaváčkovú. Po pätnástich rokoch sa tak zmocnila úlohy návrhárky a navrhla dva exkluzívne modely, ktorých príprava jej trvala mesiac a pol.

„Vychádzam z toho, čo mi je v móde najbližšie, v prípade večerného oblečenia a to je pre ženy smoking v trocha inom prevedení konštruovaný so šortkami a v prípade Lucie sú to jednoduché slipové šaty. Vyzerajú jednoducho, ale nie sú, sú z dvoch vrstiev a nie sú to flitre, ale niečo ako brnenie,“ prezradila  v rozhovore Zuzana Kanisová.

Adela Vinczeová

Adelin model je veľmi ženský, ale trochu inak, tak maskulínne. Smoking do pol pása a šortky, v ktorých vynikli jej prednosti. Celý jej styling dopĺňajú šperky Roberto Coin z kolekcie Love in Verona, dovezené na tento výnimočný večer priamo z Talianska.

Lucia Hlaváčková

Moderátorka Lucia Hlaváčková mala na sebe metalickú večernú róbu evokujúcu brnenie. Na prvý pohľad jednoduché korzetové šaty kopírujúce siluetu, sú zhotovované z dvoch vrstiev. Lucia má na sebe modernejšiu, geometrickejšiu kolekciu šperkov Sauvage Privé.