Presunúť na hlavný obsah

Nadčasový design a dokonalá technológia s novým glo Hyper Pro

Lifestyle

Zariadenie na zahrievaný tabak glo prešlo za dva roky, ktoré uplynuli od jeho premiéry na slovenskom trhu, mnohými technologickými a dizajnovými premenami. Najnovšia generácia glo, ktorú spoločnosť British American Tobacco teraz predstavuje pod názvom Hyper Pro, vyniká predovšetkým vďaka inovatívnemu displeju EasyView a novej technológii zahrievania HeatBoostTM. Ovládanie prístroja je teraz pre dospelých vyznávačov nikotínových alternatív atraktívnejšie, jednoduchšie a intenzita pôžitku je maximálna. Vďaka tomu si cestu od cigariet k nikotínovým alternatívam hľadá stále viac užívateľov.

Na prechod pripraviť sa, pozor, teraz!

Meniť zaužívané návyky býva behom na dlhú trať. Motivácia, prečo konečne prejsť od spaľovaného tabaku k zahrievanému, však nebola nikdy taká silná ako teraz. Nové gloTM je totiž z užívateľského hľadiska dotiahnuté do posledného detailu. 

Kľúčovou novinkou, v prípade gločka aj úplnou premiérou, je integrácia displeja EasyViewTM na prednej strane zariadenia. Umožňuje monitorovať stav batérie a poskytuje používateľom informácie o pripravenosti náplne a zostávajúcom počte použití predtým, ako bude zariadenie opäť potrebné nabiť. Rýchlejšie nabíjanie do 90 minút zaisťuje po novom kábel USB-C, nové Hyper Pro je možné na jedno nabitie použiť celkom až dvadsaťkrát. 

Výrazným vylepšením prešla technológia zahrievania. Aktivovaním režimu technológií HeatBoostTM dochádza k zahriatiu náplne rýchlejšie a pri vyšších teplotách. To zaisťuje autentický pôžitok a plnú chuť hneď od prvého potiahnutia. V prípade, že je pre používateľa základný cyklus príliš krátky, môže ho opakovať až trikrát po sebe. Základný štandardný režim potom predlžuje dobu používania na 4,5 minúty, v režime Boost zostáva na troch minútach. Intenzitu a dĺžku chuti je tak možné úplne prispôsobiť vlastným individuálnym preferenciám.  

Zariadenie glo Hyper Pro je úplne kompatibilné so všetkými dostupnými náplňami, či už ide o tabakové neoTM alebo nedávno predstavené veoTM obsahujúce namiesto tabaku rastlinu roiboos, ktorá je doplnená o nikotínovú zložku a rad rôznych príchutí vrátane obľúbeného mentolu alebo tropického ovocia. 

Novinka bude je mája k dispozícii v celkovo troch farebných variantoch výhradne dospelým užívateľom vo vybraných obchodoch a v e-shopoch žuvaj.sknicolips.sk a puffs.sk.  

- reklamná správa -